Litoměřice 2020
FOTO: pixabay.com

Litoměřice 2020

18. 6. 2019

Vážení přátelé a členové portálu I60. Ráda bych Vás informovala o přípravách a podrobnostech nadcházejícího přátelského srazu seniorů, Litoměřice 2020, které se uskutečni v termínu 15. - 17. 05. 2020 v Litoměřicích.

Ubytování s polopenzí je zajištěno v Grandhotelu Salva na Mírovém náměstí v Litoměřicích, ubytovací kapacita je 50 lůžek. Pokud by tento počet nestačil, je možné zarezervovat ještě penzion U Borovičků pro 10 - 12 osob.

Cena za osobu a noc činí 300Kč (díky přislíbeným sponzorským příspěvkům), není to však konečná částka, jelikož na dalších finančních darech usilovně pracuji. Důležitým aspektem je i projevený zájem o akci z řad seniorů, v tuto chvíli vycházím z počtu 50 osob.

Program setkání byl průběžně konzultován a odsouhlasen, zveřejňuji jeho finální podobu.

15. 05. 2020
10:00 - 13:00 příjezd, sraz a ubytování v Grandhotelu Salva
14:00 společný pozdní oběd
16:00 kulturní program
19:00 večeře

16. 05. 2020
08:30 pro zdatné turisty odjezd a výstup na Milešovku, pro sváteční turisty Radobýl, Knobloška, případně Kamýk, pro ty, kteří turistice neholdují, se přímo ve městě naskýtá ke zhlédnutí nepřeberné množství pamětihodností, jednou z nich je i návštěva vyhlídkové věže u katedrály sv. Štěpána, v areálu litoměřického biskupství na Dómském pahorku. (Foto nad článkem.)
12:30 - 13:30 oběd
14:30 plavba výletní lodí trasa Litoměřice - Ústí nad Labem a zpět
od 19:00 večeře

17. 05. 2020
08:30 odjezd na zámek Ploskovice, prohlídka zámku a parku
11:00 - 12:00 oběd, restaurace v areálu zámku
13:00  odjezd nádraží Litoměřice a Lovosice

Časový harmonogram je pouze předběžný, upřesní se po zadání závazné objednávky na plavbu a návštěvu zámku.

O sponzorských příspěvcích, dalších finančních darech, jako i případných změnách a aktualizacích Vás budu průběžně informovat.

Považuji za nutné ještě dodat, že toto připravované setkání se podstatně liší od těch minulých, avšak snaha přefinancovat ho z velké části sponzorskými příspěvky nás v jistém smyslu zavazuje a celé akci dodává poněkud formálnější ráz.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jelikož v době přípravy článku byly vysloveny i jiné názory a návrhy k organizaci setkání, rozhodla jsem se je vzít v potaz a navrhnout i další, resp. jinou možnost realizace.

Nutnost sponzoringu jsem považovala za samozřejmost, protože bez něj by byla celá akce pro většinu zúčastněných z hlediska financí neúnosná. A ono je pokaždé něco za něco. Pokud byste však trvali na setkání neformálním, na jaké jste zvyklí, tedy bez sponzorů, ve vlastní režii, je možné tak učinit, ovšem prvořadým úkolem by bylo změnit ubytování. Hotel Roosevelt, který je od historického centra vzdálen pouze 400m, nabízí kapacitu až 60 lůžek (s přistýlkami) se snídaní a cenově je oproti plánovanému Grandhotelu dostupnější, jinými slovy, zvládli bychom to i bez finančních darů. Potřebuji tedy znát Vaše přání, očekávání a hlavně rozhodnutí, k jakému typu setkání se přikláníte. Bez sponzoringu by se zákonitě jisté aktivity neobešly bez částečných omezení, zajisté, výletní plavba lodí by zůstala.

V neposlední řadě je pro mě důležitá informace, zda mám nebo nemám pokračovat v oslovování sponzorů.

Váš názor na chatu bude pro mě závazný.

Účast na setkání nahlaste prosím na můj email beabh@centrum.cz

V tuto chvíli je do Litoměřic přihlášených 45 osob. Věřím, že se nevyskytne, neobjeví žádná nepředvídatelná událost, která by nám narušila, potažmo překazila jak přípravy, tak i samotný sraz a jeho průběh.

Těším se na setkání s Vámi.

Hodnocení:
(5 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Oldřiška Šálková
Beatko prosím o zrušení mé účasti ,zdravotní stav zatím stále nedovoluje mojí účast ,moc děkuji
Beáta Hvizdošová
Alenko, děkuji za info pro paní Marii, avšak my dvě už v kontaktu jsme. :-)
Alena Vávrová
Kontakt na email je v článku na konci uveden.
Miroslava Hrbáčková
Dobrý den, chtěla bych se přihlásit na setkání v Litoměřicích 2 osoby, nenašla jsem kontakt, píši proto zde.
Marie Kokotková
Beáto,děkuji za zprávu.Marie Grabiecová
Beáta Hvizdošová
Ďakujem Marie, potvrdzujem rezerváciu 2 lôžka v štvorposteľovom apartmáne. Aj Vám prajem pekný víkend.
Marie Kokotková
Milá Beáto,chtěla bych se přihlásit na pobyt v Litoměřicích.Mohou být 2 lůžka ve 4 lůžkovém apartmá.Jmenuji se Marie Grabiecová a kamarádka Eva Hradílková.Děkuji.Přeji hezký víkend.Marie
Beáta Hvizdošová
Oldřiško a Marie P. nejedná sa o klasický sponzoring, tak sa to odsúhlasilo, v tomto prípade budeme mať uhradenú plavbu. Dôležité je, že za dobrý skutok sa nežiada protislužba.
Anna Potůčková
A.P zůstává s kamarádkou na dvoulůžkovém pokoji a nic měnit nebude.
Oldřiška Šálková
Marie Pudichová, i já bych brala sponzory
Oldřiška Šálková
Další možností by možná bylo přidat se do 3 pokojového apartmánu, pokud by bylo volno, tak se s někým domluvit. Myslela jsem si tak trošku i na sestru A.P., jen nevím, jestli by chtěla měnit 2 lůžkový pokoj za 3 lůžkový apartmán
Marie Pudichová
Jsem pro sponzory.
Oldřiška Šálková
Dobrý večer, jelikož nikoho osobně neznám, prosím, prosím , smutně koukám, ke komu se můžu přidat do pokoje ? Ještě nikdy jsem na setkání nebyla, proto prosím někoho, kdo je v jednolůžkovém pokoji, ráda se do pokoje přidám :-)
Beáta Hvizdošová
Dobrý večer Oldřiško, samozrejme, že sa môžete prihlásiť. Vašu účasť na stretnutí poznamenávam. Ohľadom ubytovania by snáď bolo najvhodnejšie, ak by ste si pozreli zoznam /nižšie/ v jednoposteľových izbách a k niekomu sa pridala. V každej sú 2 lôžka.
Oldřiška Šálková
Dobrý večer Beatko, bylo by možno se ještě prosím přihlásit ? A jak by to bylo prosím s ubytováním ? Předem děkunji za poskytnuté informace
Alena Vávrová
Ahoj Bea, tak my jsme se dohodly s kamarádkou Marií Pudichovou, že se dáme dohromady do 1 dvoulůžáku. Kéž by tam ale nebyly manžel. postele ;-)) .
Anna Potůčková
Za nabídku také děkuji a určitě souhlasím!
Dana Kolářová
Díky za nabídku a souhlasíme.
Josef Borecký
Akce Litoměře je skvělý nápad taky fandím a i bych přispěl i když nevim jestli se zůčastním je to kraj mého dětství a rodiště .
Beáta Hvizdošová
Dobré ráno všem, pokud dovolíte, měla bych pro Vás ohledně setkání jeden návrh. Sice se rozhodlo, že Litoměřice se zrealizují bez sponzorů, avšak vzhledem ke skutečnosti, že téměř žádný "objekt našeho zájmu" ve městě se neobejde bez poplatků, jednoduše těch placených vstupů bude nepočítaně /věž, muzeum, Ploskovice/, tak přemýšlím nad možností , aby "alespoň" plavba lodí byla financovaná dobrými lidmi, kteří na to mají, takzvanými mecenáši, lidmi, kterým udělá radost už jen to, že svým činem podpoří smysluplnou aktivitu, a tím potěší jiných. I tací ještě jsou. Souhlasíte, nesouhlasíte?
Beáta Hvizdošová
Dobrý den všem, protože jednolůžkových pokojů je málo, ráda bych poprosila děvčata... Můžete se ještě některé spojit a vytvořit tak pokoj dvoulůžkový? Moc by to pomohlo. Děkuji Vám.
Marie Hrušová
Dobrý den, poprosím zda by byl jednolůžkový pokoj, děkuji MHrušová
Dagmar Bartušková
Paní Hvizdošová, moc vám děkuji.
Beáta Hvizdošová
K dnešnímu dni je na setkání do Litoměřic přihlášených 62 účastníků. Mírným "přesouváním" se nám rozpis ubytování lehce změnil, avšak dvoulůžkové pokoje již volné nejsou. Další zájemci se mohou ubytovat v jednom volném třílůžkovém apartmánu nebo ve dvou volných čtyřlůžkových apartmánech. Možnost ubytování je také u jednolůžkových pokojů, tam, kde si účastníci vysloveně nežádali samostatný pokoj. Jelikož jsem už informovala, že v každém pokoji jsou 2 postele, je možné se přidat k někomu, už nahlášenému, a vytvořit tak pokoj dvoulůžkový. Všechny nové informace, změny, program a jmenný seznam připravím do nového článku, avšak těší mě skutečnost, že o Litoměřice zájem je... A nezanedbatelným faktem také je, a snad mi dáte i za pravdu, že základní úkol, a tím je ubytování , máme takříkajíc "v cajku".
Beáta Hvizdošová
Dobrý den paní Bartušková, Vaši účast na setkání zaznamenávám. To víte, že pokoj je k dispozici. Stačilo k tomu chvíli si zahrát hru "škatule, škatule, hejbejte se". Výsledkem je jeden jednolůžkový pokoj. :-) Ale vážně, Majka Seitlová se ubytuje v dvoulůžkovém pokoji s Eliškou Murasovou, a tím se jeden pokoj uvolnil ..
Dagmar Bartušková
Dobrý den, paní Hvizdošová, pokud se ještě naskytne volný jednoluzak, prosím o jeho buknutí. Ale ani dvoulůžkový nevadí Snesu se s každým. Pokud je plno, nic se neděje. :-)
Beáta Hvizdošová
Dle mého názoru je možnost absolvovat jenom část programu.
Jana Slavíková
Bylo by možné se připojit jen na část programu?
Beáta Hvizdošová
Helenko Č. a Libuško K., děkuji. Máte třílůžkový apartmán.
Helenka Červenka
Tak my si vezmeme Libušku Křapovou do švédské trojky :-) mluvila jsem s ní, souhlasí
Jana Šenbergerová
A jéje! Tato akce mi nějak unikla. Zatím ještě nevíme, jestli nám nebude termín akce kolidovat s jinou, ale také bychom předběžně měli zájem o dvoulůžkový pokoj na 4 noci - od 14.5. - 18.5. Když to nepůjde, naše chyba.
Beáta Hvizdošová
Libuško, pokud můžeš, tak si to prosím zařiď Ty, já osobně zatím nikoho nepoznám, tak jen stěží můžu posoudit, kdo s kým by si mohl "sednout". Prosím alespoň o návrh...
Beáta Hvizdošová
Jitko, děkuji za upozornění. Další jednolůžkový pokoj se nám hodí. Potřebujeme už jenom jeden.
Jitka Hašková
Beáta, já jsem se hlásila s Olgou Štolbovou do dvoulůžkového pokoje. Jitka Hašková.
Libuše Křapová
Beáto, já jednolůžák nemusím, k někomu mne připiš :-) Dámy, s kým se dáme do pokoje dohromady?
Beáta Hvizdošová
A je tu další změna. Pan Milo Čejka si vezme třílůžkový apartmán, tím se uvolní další pokoj, o který se navýší počet jednolůžkových. Potřebuji ale ještě 2. Tak kdo s kým se ještě sdruží? K dispozici je Vám i můj tel. 702 180 885
Beáta Hvizdošová
Děkuji Helenko, přesouvám Vás tedy do apartmánu, zda tří nebo čtyřlůžkového, to upřesníme, když budeme vědět, kdo se k Vám přidá. Váš původní dvoulůžkový pokoj dostane Vierka J. jako jednolůžkový. Ještě jednou děkuji.
Helenka Červenka
Já a Dimi můžeme do některého z apartmánu, hlaste se, kdo nás "snese" :)
Beáta Hvizdošová
... ještě vysvětlení kvůli průhlednosti: jednolůžkové pokoje - co jméno, to pokoj; dvoulůžkové pokoje - co jméno, to pokoj a 2 nahlášené osoby; třílůžkový apartmán - co jméno, to dvoupokojová jednotka a 3 nahlášené osoby, jedno sociální zařízení; čtyřlůžkový apartmán - co jméno, to dvoupokojová jednotka a 4 nahlášené osoby, jedno sociální zařízení.
Beáta Hvizdošová
...a je tu první školácká chyba. Omlouvám se Věrce Ježkové, přála si jednolůžkový pokoj. Pokusím se těch jednolůžkových zajistit více.
Beáta Hvizdošová
Pokud dobře počítám, k dnešnímu dni je na setkání do Litoměřic přihlášených 60 osob. Volné jsou ještě 2 apartmány čtyřlůžkové a 2, resp. 3 apartmány třílůžkové. Záleží na tom, jak se vyřeší ubytování pro 3 osoby, které jsem zařadila do jednolůžkových pokojů, avšak osob je více než pokojů...
Beáta Hvizdošová
Apartmán čtyřlůžkový, co jméno, to 4 nahlášené osoby: Hvizdošová Beáta, Pešková Monika. Rozmístění lůžek 2 + 2, sociální zařízení jedno.
Beáta Hvizdošová
Apartmán třílůžkový: Pražanová Marta, 3 osoby. Rozmístění lůžek 2 + 1, sociální zařízení jedno.
Beáta Hvizdošová
Dvoulůžkové pokoje, co pokoj, to 2 nahlášené osoby: Novotná Marie, Kolářová Dana, Valeriánová Elena, Šenbergerová Jana, Murasová Eliška, Nejedlá Lidmila, Prachfeldová Soňa, Práglová Hana, Červenka Helenka, Jarmila Komberec Jakubcová + Rákosníková Marie, Hájková Jiřina, Potůčková Anna, Pudichová Marie, Rypáčková Hana, Štolová Marcela, Měchurová Marie, Tollarová Alena, ing. Čejka Milo. Dvoulůžkové pokoje již volné nejsou.
Beáta Hvizdošová
Jednolůžkové pokoje: Puchalská Dana, Křapová Libuše, Seitlová Marie, Štolbová Olga, Dohnalová Helena, Soukupová Zdenka, Hašková Jitka, Vávrová Alena, Mužíková Eva, Žichovská Zdenka, Řičánková Květa, Polednová Hana, ing. Miloš Sladký. Zde se nám vyskytl první problém, věřím, že ne nezvládnutelný. Jednolůžkových pokojů je 10, sólo osob 13. Navrhuji řešení: Navzdory zařazení do kategorie jednolůžkových pokojů jsou v každém pokoji postele dvě. To znamená, 3 dámy se mohou spojit s někým, s kým si "sednou" a obsadit 3 volné lůžka ve třech pokojích. Tím by se získalo více dvoulůžkových pokojů. Případně se jim může rezervovat jeden apartmán třílůžkový, s rozmístěním lůžek 2 + 1, avšak sociální zařízení je jedno. Prosila bych o návrh, kdo s kým může ...
Anna Potůčková
Beáto, i já prosím dvoulůžkový pokoj! Díky moc!
Beáta Hvizdošová
Snažím se shrnout, roztřídit a splnit /pokud to bude možné/ Vaše ubytovací požadavky. Pro větší průhlednost je budu zveřejňovat v samostatných příspěvcích, podle typu pokojů. K dispozici budou však až v noci, resp. zítra ráno.
Beáta Hvizdošová
Děkuji Alenko za informaci, zajisté se najdou účastníci setkání, kteří rádi využiju tyto bezplatné služby. Potvrzuji registraci dvou míst ve dvoulůžkovém pokoji.
Hana Rypáčková
Prima. Prosím dvoulůžák.
Alena Tollarová
Sleduji průběžně, že moje prvotní úvaha o možnosti ubytování v hotelu Labe se ujala. Prosím také o rezervaci dvoulůžkového pokoje. Možná se hodí informace, že v Litoměřicích jezdí MHD zdarma pro všechny.
Beáta Hvizdošová
Marie M., 2 místa jsou již rezervované z emailu. Ale potvrzuji. :-)
Beáta Hvizdošová
Zálohy za ubytování si každý účastník zaplatí sám, nejdříve však v únoru 2020, tak, jak jste zvyklí. Při platbě kromě jednotného VS si každý připíše své jméno, příjmení. Jsou to ale informace a detaily, které se budou řešit později.
Marie Měchurová
Už se těšíme, že poznáme íčkaře osobně, a ne jen přes chat. Potvrzuji objednávku pro dvě osoby.
Beáta Hvizdošová
Jarmilko, vyřízené. :-)
Jarmila Komberec Jakubcová
Beáto prosím o 2 lůžkový pokoj a ubytování s Maruškou Rákosníkovou. Program super. Děkuji
Anna Potůčková
Beáto paráda, moc se už ted těším !
Libuše Křapová
Bezva, Beáto :-)
Dana Puchalská
Super. Těším se nejen na můj jednolůžkový pokojík, ale i na všechno co setkání přinese. Díky Beo. :-) :-) :-) :-)
Beáta Hvizdošová
Slíbená menší rekapitulace a nové informace ohledně setkání. Rozhodnuto, bez sponzorů. Ubytování v hotelu Labe je rezervováno v termínu 15. 05. 2020 - 17. 05. 2020, možnost prodloužení pobytu je přislíbena. K dispozici je 36 pokojů s níže uvedenou ubytovací kapacitou: 10 - jednolůžkových, 18 - dvoulůžkových, 4 - apartmány čtyřlůžkové, 4 - apartmány třílůžkové. V apartmánech jsou lůžka rozděleny do dvou místností. V součtu to dělá 74 lůžek. V případě menší účastí je možné snížit počet rezervovaných pokojů. Cena za noc a osobu s polopenzí činí 515 Kč. Za jednolůžkový pokoj se žádný příplatek neúčtuje. Vzhledem ke zvýšeným cenám, které budou pro ubytování v hotelu platné od září 2019, se mi tato sjednaná cena jeví jako velmi výhodná. Parkování je bezplatné. Setkání bychom započali 15. 05. 2020 společným pozdním obědem / součást polopenze /, po kterém bychom vyrazili do Ploskovic. I ty jsou již zarezervované od 15 - té hodiny. Jelikož je nás požehnaně, prohlídka zámku se tak musí rozdělit do dvou, tří skupin. Účastníkům setkání, kteří o Ploskovice neprojeví zájem, se nabízí možnost individuálního programu v Litoměřicích. V zámecké kavárně je dle zájmu možné objednat společnou večeři a solitérům v Litoměřicích se nabízí velký výběr restaurací s výbornou a cenově dostupnou kuchyní. K dnešnímu dni je přihlášeno 59 osob. Jmenný seznam připravuji a následně zveřejním, abychom tak předešli chybám a nedorozuměním. Nakolik cenovou nabídku na plavbu lodí jsem ještě neobdržela / pro plavební společnost je to příliš brzy /, další informace se budu snažit zveřejňovat průběžně.
Beáta Hvizdošová
Jiřinko, 2 místa poznamenané. Dnes bych ráda u článku zveřejnila menší rekapitulaci ohledně setkání, snad se to povede ... :-)
Jiřina Hájková
Dobrý den Beatko.Ráda bych objednala dvě místa pro mne a manžela.S ubytováním a programem se přizpůsobíme .Děkuji
Marie Rákosníková
Beátko, ráda budu spát s Jarmilkou. Děkuji
Soňa Prachfeldová
Zdravím Beatko a též prosím o dvě místa. Děkuji. Přeji hezký víkend .
Beáta Hvizdošová
Zdenko, ráda tak činím. Na email už nemusíš. Jarmilko, požiadavka na samostatnú izbu je poznamenaná. Aktuálne informácie zverejním budúci týždeň. Jednak mi chýbajú konečné ceny, a popravde, pracovne mám toho momentálne až nad hlavu.
Zdenka Soukupová
Beato, registrovaná jsem, tak se tedy přihlašuji, 1 osoba. Stačí takhle, nebo mám napsat na váš mail?
Jarmila Komberec Jakubcová
Milá Beáto děkuji za možnost setkání v Litoměřicích. Ráda přijedu - jen mám prosbu o zařízení samostatného pokoje samozřejmě s doplatkem za druhé neobsazené lůžko. Přiznám se, že bych dala přednost hotelu Salva. Má rozhodně lepší recenze. Pokud to nepůjde jinak budu ráda na pokoji s M.Rákosníkovou (pokud bude ona chtít být se mnou). Program je velmi zajímavý a těším se na setkání. Děkuji
Beáta Hvizdošová
Zdenko, prihlásiť sa môže každý registrovaný člen portálu. A v hotelu Labe je toľko miest, že každý si môže vybrať podľa svojho uváženia a priania. :-)
Zdenka Soukupová
Beato, zatím jsem s íčkem nikde nebyla. Můžu se taky přihlásit? Programu se přizpůsobím, jen mám prosbu na ubytování: maximálně dvoulůžkový pokoj a oddělené postele (ne manželské dvojlůžko). Myslíte, že by to bylo možné? Děkuji za odpověď.
Marie Rákosníková
S programem souhlasím a ráda se zúčastním.
Beáta Hvizdošová
Marie, souhlasím s Vámi, hotel jsem si byla obhlédnout, na cenové nabídce se pracuje. Příští týden zveřejním program upravený dle přání většiny, ceny ubytování a seznam účastníků setkání doposud přihlášených.
Marie Bartošová
V hotelu Labe jsem před měsícem bydlela 5 dní, není to luxus, ale pokoje jsou čisté, celkem prostorné, každý má své sociální zařízení a televizor. negativně bych hodnotila jen malou šířku vstupu do sprchového boxu :-) a pomalý výtah.
Květuše Pinkasová
Sleduji od začátku další velmi lákavou nabídku. Čtu, obdivuji ale zatím mi chybí stále odvaha se rozjet. Prý se časem vše zlepší a tak ještě chvilku počkám a zas pak prožiji víc setkání a poznávání krás také s Vámi. Fandím s obdivem další naší organizátorce Beatce.
Hana Polednová
Beatko děkuji, ráda se setkání zúčastním. S ubytováním a programem problém nemám, ráda se vždy přizpůsobím.
Soňa Prachfeldová
Nepochybuji o tom, že zvládneš Beatko na 1, když budeš náhodou potřebovat, jsem tu.
Hana Práglová
Beatko,jste skvělá Přeji hodně síly. Vím,co je to ognizování a skláním se...
Beáta Hvizdošová
Lidmilko, dekuji.
Beáta Hvizdošová
Soni, v to věřím i já. Kdybych ale přece situaci nezvládala, ráda se přihlásím s prosbou o pomoc. :-) Mohu? Jitko H., žádná úlitba sponzorům v plánu nebyla. A pokud by přece cosi požadovali, v první linii bych se ocitla já. Takže oběti by šly na můj vrub. :-) Je to už ale bezpředmětné.
Beáta Hvizdošová
Hanko Č., není nutné spěchat. Vždyť je to až o rok.
Beáta Hvizdošová
Trochu mě mrzí, že v době setkání bude areál výstaviště "Zahrady Čech" mimo provoz. I když to také už není to, co bývalo, a stalo se z něj jedno velké tržiště, přece jen, svou osobitou atmosféru to má.
Beáta Hvizdošová
Pokud si přejete hotel Labe, bude Labe, Vaše přání je pro mě rozkazem. "-) Potřebuji za nutné Vám ale sdělit, že je to hotel, který má své nejlepší časy dávno za sebou. Byl stavěn v dobách největší slávy výstaviště "Zahrada Čech". Že je vybydlený, a ne málo, o tom není pochyb. Rekonstrukce žádná. Poptávku jsem zadala. *** a **
Beáta Hvizdošová
Dobrý večer, Naďo, nápad s Ploskovicemi v pátek se mi líbí. Nejspíš jsem toho do programu "natřískala" příliš. Jelikož v sobotu Ploskovice v úvahu nepřicházejí, kromě toho, že máme naplánované jiné činnosti, je zámek v tento den během sezóny veřejnosti nepřístupný, kvůli soukromým akcím. Svatby a podobně. Elenka V. a Anička P., Váš požadavek na prodloužený pobyt jsem zaznamenala.
Hana Čadová
Prosím, do kdy se musím na setkání v Litoměřicích přihlásit?
Lidmila Nejedlá
Já nemám žádné požadavky, přizpůsobím se programu, jaký Beatka zajistí. Nehodlám setkání ničím komplikovat.
Elena Valeriánová
Dobré odpoledne, nějak mi ten článek utekl. Jsem také pro setkání íčka bez sponzorů a hlavně s volnějším programem. Návrh Nadi navštívit v pátek Ploskovice je rozumný. Musí se počítat s tím, že v neděli budou někteří odjíždět v dopoledních hodinách, jsme z dalekých koutů a spojení není vždy ideální. Podporuji hotel Labe. A omlouvám se za komplikace a práci navíc, ale chtěla bych zajistit ubytování od čtvrtku 14.5.2020 do pondělí 18.5.2020, tzn. 4 noci pro 2 osoby. Pokud to bude možné. Děkuji.
Naděžda Špásová
Beáto, díky za odpověď. Ano, myslím 2 osoby bez noclehu, jsme z Ústí n/L. Mám takový návrh. Co kdyby se Ploskovice přesunuly z neděle na pátek odpoledne? Myslím, že by to možná vyhovovalo více lidem a nemusela byste nic shánět. Zámek je moc hezký, a nedělní prohlídka s kufry a batohy každému vyhovovat asi nebude. V žádném případě vám do toho nechci mluvit, jen tak mě to napadlo, protože nám by se pátek líbil. Ale to jsme třeba jen my dva. :-)
Soňa Prachfeldová
Věřím Beatko, že se Ti vše podaří, jsi plná elánu a díky za to :-)
Beáta Hvizdošová
Děkuji pane Pátku, zdařilá akce a její hladký průběh je mým cílem a přáním. Tak uvidíme ...
Beáta Hvizdošová
Ještě k programu: Jsem zvyklá na konstruktivní řešení situaci, a tedy i plánů. Návrh průběhu setkání jsem zveřejnila, Vy jste ho odsouhlasili, a tak ho považuji za "páteřní" program. I když s malými změnami. Nicméně přátelské setkání není vojenská přehlídka, kdo dá přednost individuálnímu programu, půjde si vlastní osou. Souhlasíte?
Beáta Hvizdošová
Pro Naďu Š. Kulturní program na pátek měl být překvapením, u kterého se ale počítalo se sponzorstvím. Teď to budu mít opravdu těžké, pokud by se bez sponzoringu "nezadařilo", přejdeme k plánu "B". Usiluji o to, aby nám v pátek podvečer pobyt zpestřil p. Šíp a p. Náhlovský. Něco jako malé "Všechnopárty". Bez fin. injekce to bude ale náročné. No, nějaké řešení ještě v záloze mám. Pokud by to však "neklaplo" plán "B" by obsáhl divadelní představení. Naďo, co se týče víkendového programu, tak ten byl na íčku již představen a odsouhlasen, avšak vzhledem k nové situaci, bez sponzorů, ho budeme muset alespoň z části "překopat", resp. seškrtat. Pochopila jsem správně, 2 místa bez noclehu?
Beáta Hvizdošová
Pro Martu Pražanovou, 3 místa potvrzuji.
Beáta Hvizdošová
Nakonec se přece rozhodlo, že celá akce bude realizována z vlastních zdrojů. Můj názor je pro tentokrát druhořadý. Vycházím z toho, že zde existujeme, "pohybujeme se", diskutujeme na půdě portálu I60, a tedy je samozřejmostí, že přání a rozhodnutí redakce budeme akceptovat.
Beáta Hvizdošová
A ještě ke sponzoringu. Nedělala jsem to, ani nedělám kvůli žádným procentům, ani provizi. Pouze jsem si řekla, že ne každý má takovou možnost přicházet do kontaktu s firmami, které by mohly podpořit dobrou věc. A já tu možnost mám, tak proč ji nevyužít. Že to obnáší trochu více času, to mi tak ani nepřekáží. Řekla jsem si: "Tak Beáto, přečteš o 5 knih méně, rodině upečeš o 5 buchet méně, odpustíš si nějaké to rande, a tím uděláš něco, co potěší Tebe i jiných." To je vše, nic jiného za tím nehledejte.
Beáta Hvizdošová
A teď ke sponzoringu. Můj záměr podpořit finančně Litoměřice od firem, které na to mají a majitelé kterých přechovávají, říkejme tomu "sympatie k šedinám" / dáte mi za pravdu, že těch je jako šafránu /, vycházel z čistě pragmatického mýšlení. Ušetřit! Oslovení sponzoři za to sice nic nežádali, slušné vychování by nám ale kázalo nějak se revanžovat. Přinejmenším vděčností. Ta však v mnoha případech způsobuje tu největší tíhu.
Beáta Hvizdošová
Dobrý večer, tak se do toho pustím postupně. Předváděčky na setkání? Pokud bych ten dotaz nebrala s nadhledem, tak bych se nejspíš i urazila. Požadavek na ubytování v hotelu Roosveelt jsem zadala, avšak s první nabídnutou cenou se nikdy nespokojím. Otáčím to i 2krát. Dělám to tak 30 let a tento způsob sjednávání ceny se mi velmi osvědčil. Počkám si na konečnou cenu, následně Vám ji oznámím a rozhodneme se ... Hotelu Labe se nebráním...
Eva Mužíková
Sponzoři? Proč ne? Pro mne je každá ušetřená koruna dobrá.
Marta Prażanová
Beatko,prosim,pokud je to možné,ráda bych si zajistila 3místa .
Jitka Hašková
Beo, těším se. Přeji ti, aby všechno vyšlo. Organizovat takovou akci je velmi obtížné. Myslím, že nabídka organizátora se má brát tak, jak to organizátor nabízí. Předpokládám, že nějaké úlitby sponzorům nebudou. Zdravím Jitka (bez paní).
Soňa Prachfeldová
Beátko, opřela ses do toho pořádně a není to snadná věc vše zorganizovat a zajistit jako soukromá osoba - tím myslím sponzorské příspěvky. Myslím, že jednodušší by bylo jako doposud se tak činilo, zajistit ubytování s polopenzí, program přebohatý tu je, to se ani nezvládne a aby kdo chce, měl možnost si pobyt prodloužit. Výlet lodí je nádherný a přístav přímo v městě. Jak píše Jarmilka, kdo zajišťoval, ví jaká je to fuška. Určitě vše dopadne dobře, my íčkaři jsme šikulkové , hlavně že se uvidíme a uvidí se opět kus naší krásné země a dlužni nikde nezůstaneme. :-)
Naděžda Špásová
Rádi se setkání zúčastníme, ale bez ubytování . Ráda bych věděla, co obnáší páteční kulturní program od 16.00. Program si zvolíme sami, po dohodě s přáteli. Prosím o odpověď.
Jarmila Komberec Jakubcová
Jen poznámka ke sponzoringu - určitě bych s nezúčastnila nějakých "předváděček" protože to považuji za ztrátu času. V pátek se přijede a na program zbývá jen celá sobota, protože v neděli je odjezd. Jinak jsem se dívala na booking a ubytování v Granhotelu Salva nepatří mezi ty nejlacinější. Ale třeba když nás přijede víc udělají nám slevu. Pobyt si uhradím ze svých prostředků. Moc bych se ráda projela lodí po Labi a udělala si výlet do okolí. Jinak ještě jednou dík za nabídku organizace celé akce. Sama jsem to zažila na vlastní kůži co to obnáší. Přeji hezký zbytek dne.
Věra Ježková
Beo, hlásím, že jsem se přihlásila. Sponzory nepovažuji za nezbytné, ale nemám v této oblasti žádné zkušenosti. Děkuji a zdravím. :-)
Marie Pudichová
Kdybych měla mluvit za sebe, asi bych se sponzorským grantům nebránila. Nejde ani tak o to, jestli my ušetříme, ale o zviditelnění obou stran. Těch, kdož jsou naklonění seniorům, není zas tak až moc.
Květa Řičánková
Jsem pro pobyt bez sponzorů ,nejpřijatelnější asi hotel Labe,také bych uvítala možnost prodloužení.
Anna Potůčková
Myslím si, že kdyby to bylo bez sponzorů, tak bychom mohli "volněji dýchat" - pokud je tedy přijatelnější hotel Labe, tak jsem také pro jako Alena T. nebo ten hotel Roosevelt. Navíc si ani nedokáži představit prohlídku zámku Ploskovice s kufrem za zády, pokud bychom chtěli jet rovnou na nádraží. A braly bychom s kamarádkou možnost si toto setkání o jeden den prodloužit, když už podstoupíme takto dlouhou cestu.
Jiřina Votavová
A součástí sponzoringu na srazu seniorů bude asi i nějaká ta předváděčka?!
Alena Tollarová
Za mě určitě bez sponzorů a dávám v úvahu hotel Labe, kde jsou ceny ještě daleko přijatelnější a podobají se cenám, jaké jsme byli zvyklí za pobyty na setkáních platit.
Jarmila Komberec Jakubcová
Děkuji Beato - poslala jsem ti mejlíkm přihlášení a rosím o jdnolůžák (s příplatkem za 2.lůžko) a hotel Salva se mi moc líbí. Také nabídka programu.
Hana Rypáčková
Děkuji Beato. Všemu se přizpůsobím. Nemám s tím problém.Datum si poznamenám ..
Dana Puchalská
Už jsem Ti poslala mojí přihlášku @. A klidně bych mohla bydlet v hotelu Roosevelt.