Fotoreportáž: Už je to tady zase
Foto autorka

Fotoreportáž: Už je to tady zase

18. 6. 2019

Ano, už je to tady zase a neuhádnete, co. No přece já a Střížák. Už se mi docela stýskalo, protože procházky po kopci jsou takové uklidňující, tedy pokud se tam nevyskytuje ve stejnou dobu více pejskařů. Včera, tedy v neděli, to bylo v pohodě. Slunce nevědělo roupama co dělat, takže střídavě bylo chvíli pod mrakem a chvíli do nás pražilo jako o závod. No, zkrátka, procházka to byla krátká, ale přesto se mi podařilo toho nafotit tolik, abych se s vámi podělila o nebe i o zemi.

Za těch pár týdnů totiž tráva vyrostla tak, že psi v ní nebyli vidět, ale zato barevně byla pestřejší. Nebe nechtělo zůstat pozadu a mraky se také docela předvedly, takže občas jsem šla do kolen a snažila se to spojit. Kvítího tam moc nebylo, ale něco se přece jen vyskytlo, zato hmyz přede mnou prchal jak o závod. Takže kytičky, travička a mráčky ano, broučci a motýlci ani náhodou.

Přeji všem krásné léto, méně tropů a hlavně pohodu a spokojenost!

Hodnocení:
(4.7 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Naděžda Špásová
Ty hvězdičky jsou zase omyl. Svoje články fakt nehodnotím. Díky za vaše příspěvky, mám z nich radost. :-)
Elena Valeriánová
Toulačky, šouračky - to máme společné. Taky se tak těžce zvedáš, když jdeš do dřepu? Ráda jsem se s tebou prošla. A příště si těch hvězdiček nasyp plný počet :-)
Lidmila Nejedlá
Modré nebe s beránky, luční kvítí, tráva kam se podíváš, obzor daleko...je to nádhera, Naďo.
Alena Tollarová
To je zajímavé. Nad Ústím se nebe činilo modrobíle a my jsme zrovna jeli do jižních Čech - v dešti.
Eva Mužíková
Krása kam se podíváš. Kam Ty na ta mraky chodíš. A kytičky a tráva a kluci chlupatí, zkrátka pohodička.
Věra Ježková
Naďo, díky a nápodobně. :-)
Zuzana Pivcová
Málem bych vám záviděla i tu trávu! :-D Ne, je to moc pěkná vycházka a krásné fotky jako vždy.
František Matoušek
Hezká fotogalerie. Máme v Ústí n.L. exšvagrovou, ale tady jsme nikdy nebyli. Zato jsme projeli snad všechny ulice a uličky, protože když jedeme domů vždycky se nějak ztratíme. Na příští návštěvu jsme domluveni, že nás vezmou lanovkou na Větruši (asi až v září).
Anna Potůčková
V přírodě je prima, a proto i takováto vycházka musí být balzámem pro tělo i duši! Moc hezké a jasné fotografie to jen dokreslují!
Dana Puchalská
Moc hezká vycházka. A fotky jako vždy super.