Fotoreportáž: Už je to tady zase
Foto autorka

Fotoreportáž: Už je to tady zase

18. 6. 2019

Ano, už je to tady zase a neuhádnete, co. No přece já a Střížák. Už se mi docela stýskalo, protože procházky po kopci jsou takové uklidňující, tedy pokud se tam nevyskytuje ve stejnou dobu více pejskařů. Včera, tedy v neděli, to bylo v pohodě. Slunce nevědělo roupama co dělat, takže střídavě bylo chvíli pod mrakem a chvíli do nás pražilo jako o závod. No, zkrátka, procházka to byla krátká, ale přesto se mi podařilo toho nafotit tolik, abych se s vámi podělila o nebe i o zemi.

Za těch pár týdnů totiž tráva vyrostla tak, že psi v ní nebyli vidět, ale zato barevně byla pestřejší. Nebe nechtělo zůstat pozadu a mraky se také docela předvedly, takže občas jsem šla do kolen a snažila se to spojit. Kvítího tam moc nebylo, ale něco se přece jen vyskytlo, zato hmyz přede mnou prchal jak o závod. Takže kytičky, travička a mráčky ano, broučci a motýlci ani náhodou.

Přeji všem krásné léto, méně tropů a hlavně pohodu a spokojenost!

Hodnocení:
(4.7 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Zavřít reklamu