Tuniky, kaftany, šátky. Nezbytnosti na pláž pro dámy vyššího věku
Ilustrační foto: ingimage.com a pinterest.com

Tuniky, kaftany, šátky. Nezbytnosti na pláž pro dámy vyššího věku

21. 6. 2019

Rozevláté volné vzdušné haleny, kaftany, tuniky. To je ideální řešení problému, v čem jít z hotelu či apartmánu na pláž. Ano je to problém, tu otázku totiž řeší hodně žen. A čím jsou starší, tím častěji.

Pro většinu žen středního a vyššího věku je nepřijatelná představa, že se mají v plavkách pohybovat i jinde než jen na pláži. To znamená cestou z hotelu, cestou přes letovisko, když si jdou do blízkého bufetu koupit něco k pití či jídlu. V takových případech ženy velmi rády používají větu: Musím na sebe něco hodit. A v tom je ten problém. Něco. Ale co?

Mnohdy vítězí tričko a kraťasy, ale je to zbytečné oblékání se na krátkou dobu. A je to škoda. Existuje totiž mnoho pohodlnějších, zábavnějších a jednodušších možností, co se dá obléknout si na plavky. Obchody a stánky v přímořských letoviscích zpravidla hodně takových věcí nabízejí. Je na každém, jak takový kus oděvu sám pro sebe pojmenuje. Většinou jsou to kusy jednoduše sešitých látek, často jen dva čtverce s otvory na hlavu a ruce. V podstatě kimona, kaftany, sešité šátky. Jsou lehké, vzdušné, často pestré, vzorované, barevné, veselé.

A co je sympatické, většinou se prodávají v univerzálních velikostech. To znamená v jedné velikosti. Jinými slovy, jsou obrovské a vejdou se do nich i dámy hodně baculaté. Nosí je však i mladé dívky i ženy hubené, zkrátka jde o oděv univerzální, jehož účelem je se jen tak rychle zahalit a pak zase s tím kusem látky dolů a šup do vody.

Právě proto je dobré nějaký takový bláznivý kus hadru mít v šatníku a brát si ho k moři. Většina žen, které se s ním seznámily, propadly jeho kouzlu a pořizují si další a další.

Tak tady je malá inspirace, v čem se dá po pláži pohybovat a je úplně jedno, jestli takové oblečení předvádí žena třicetiletá nebo sedmdesátiletá, hubená nebo poněkud více kyprá. Sluší totiž všem, ale co je hlavní: Je opravdu pohodlné.

dovolená moře
Hodnocení:
(4.9 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - čtvrtý týden <p>Aby byly vaše peníze v&nbsp;bezpečí se postará Garanční systém finančního trhu. Vyzkoušejte si Vaše znalosti v&nbsp;oblasti pojištění vkladů. Vítěz tohoto speciálního týdenního kvízu zaměřeného na finanční gramotnost, získá i speciální cenu!&nbsp;</p>
AKTUÁLNÍ ANKETA