Zažijte kouzelné výlety v sedle elektrokola
FOTO: Moutfield

Zažijte kouzelné výlety v sedle elektrokola

1. 7. 2019

Kdo to na vlastní kůži nezažil, neuvěří. Cyklistika umí být úžasná i v sedle elektrokola. Možná ještě úžasnější, než očekáváte, protože si jízdu s motorovou asistencí opravdu užíváte a zvládnete toho daleko víc než na klasickém kole.

V určitém věku to asi potká každého. Někdo je v kondici i po sedmdesátce, někomu dochází dech ve čtyřiceti. Jednou prostě přijde den, kdy i sebelepší cyklista pozná, že už to není úplně ono. Svým parťákům, kteří mohou být i mladší, najednou nestačí, neujede tolik, co dřív, každý prudší kopec je problém.

20190603__TAD8400_eRGB.jpg

Krosová elektrokola MTF s motorem Bosch vás podrží v každé situaci. Model MTF CROSS 9.0 je
k dostání
i v ženském provedení. Na jedno nabití ujede až 180 km.

 

To je ale zcela přirozené a rozhodně to neznamená, že by měl člověk s cyklistikou končit. Nebojte se vyzkoušet elektrokolo. „Jízdu na elektrokole si rychle zamilujete. S pomocí elektromotoru se dostanete do míst, kam byste si normálně netroufli, žádný kopec pro vás nebude překážkou. Můžete si plánovat delší rodinné výlety, které rázem dostanou úplně jiný rozměr,“ říká Jakub Danačík, komoditní expert na elektrokola ze společnosti Mountfield.

Na trhu jsou elektrokola pro všechny uživatele. Od městských přes trekingová, krosová a horská. Mezi seniory jsou hodně oblíbena elektrokola městská. Jsou komfortní, díky absenci horní rámové trubky je na ně snadný nástup.

 20181009__D8E3724_web.jpg

Městské elektrokolo MTF Grand 1.0 se zadním nábojovým motorem a baterií Samsung.

 

„Na nosič se dá připevnit košík, takže s městským elektrokolem můžete zajet do obchodu, ale i podnikat kratší výlety po městech či vesnicích. Jedná se o elektrokola pro pohodový styl jízdy vybavena blatníky, světly i zvonkem,“ prozrazuje Jakub Danačík.

Mountfield nabízí hned 45 modelů elektrokol a ceny startují už na báječných 19 990 korun! Na elektrokolech MTF najdete špičkové komponenty: motory Bosch nebo Max Drive, baterie Bosch nebo Samsung, přehazovačky Shimano, vidlice Suntour, Rock Shox, brzdy Tektro nebo barevné LCD displeje. A mnoho dalšího.

20190603__TAD8651_eRGB.jpg

Foto: Mountfield

 

Na delší výlety jsou vhodná elektrokola krosová či trekingová. S nimi bez obav můžete do lehčího terénu i na silnici. Elektrokola horská pak využijete hlavně v terénu. Top modely ujedou na jedno nabití až 180 kilometrů!

Ať už vyberete jakékoli, rozhodně se nespálíte. Brzy uznáte, že na elektrokole je cyklistika kouzelná. Ať už jezdíte na nákup po vesnici nebo třeba dlouhé výlety v horském terénu. A hlavně: díky elektrokolu není věk žádným limitem!

Více informací na www.mountfield.cz       

 

cyklistika ekolo
Hodnocení:
(5.3 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.