Fotoreportáž: Léto si hraje
Foto autorka

Fotoreportáž: Léto si hraje

19. 7. 2019

Pondělní odpoledne se rozjasnilo slunečními paprsky, a tak jsme opět vyjeli na malou procházku na kopec. Vítr sice byl občas trochu silnější, ale bylo to kupodivu docela příjemné. Víkendové deště nebyly skoro znát, uprostřed louky mě překvapil neposekaný kus trávy, jako kdyby někdo zapomněl. Možná to bylo ponecháno pro hmyz, aby se na té holé ploše měl kde schovat. Minule jsme šli jinudy, takže to nebylo vidět.

Léto si tady pohrávalo s barvami, tak jsem se na to soustředila. Převládla hlavně zelená. V lese bylo trochu znát, že tu zapršelo, kolem vody se rostliny také docela měly k životu, v rybníku vody moc nepřibylo, pejsci se proběhli a na cestě zpět jsme potkali paní s krásnou fenkou a vlčákem. Říkala, že jsou vítací, ale na pejska jsem si netroufla.

Tentokrát jsem se soustředila na zemi, nebe jsem si nechala na jindy. Naše malá procházka se nám protáhla na dvě hodiny.

Hodnocení:
(5 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA