Velká prázdninová soutěž o italské šperky BERMAN creazioni
Hlavní výhra soutěže o šperky BERMAN creazioni

Velká prázdninová soutěž o italské šperky BERMAN creazioni

24. 7. 2019

Jednoduchý, nenápadný? Nebo výrazný, poutající pozornost? Každá žena preferuje jiný způsob zdobení a je to dobře. Právě šperk totiž vypovídá hodně o tom, jaká jeho nositelka je.

Jestli sebevědomá, sebejistá nebo naopak uzavřená, introvertní. Vůbec přitom ovšem nezáleží na tom, kolik je ženě let.

Mnohdy se dámy bojí ozdobit se něčím výraznějším. Podléhají předsudkům a názorům, že velké šperky jsou symbolem nevkusu. Jenže pak vidíme ženu v jednoduché bílé košili nebo tričku s výrazným náhrdelníkem a se zájmem se na ni díváme. Rozhodně není nevkusná, naopak. Je zajímavá, nesplývá s davem.

Právě u zralých žen je čím dál častější, že se nebojí pořídit si něco, co třeba dříve nenosily. Prostě chtějí zkusit změnu. Ty moudré vědí, že jako ozdobený vánoční stromeček vypadat nebudou, když zvolí jednoduchý outfit a výrazný náhrdelník nebo náramek, případně obojí v ladícím setu. Naopak k výraznému oblečení se vzory je vhodnější vybrat si šperky jemnější, méně nápadné. Všechny dámy, které šperky nakupují ve velkém a rády je obměňují, i ty, které si je berou jen ve výjimečných příležitostech, by si však měly uvědomit, že je poznat, kdy jde o laciný šmuk z tržnice, který se po pár dnech nošení ošoupe, a kdy jde naopak o zajímavé dílo. Protože šperk se sice nyní říká čemukoli, ale ne vše si toto označení zaslouží.

Šperk však zdaleka není jen zlato či stříbro, i z nejrůznějších materiálů se nyní vyrábějí ozdoby kvalitní a hodnotné. Než nakupovat hromady laciných kousků, vyplatí se vsadit na značky, které vyrábějí šperky z materiálů kvalitních a mají určitou tradici.

Takovou je například značka BERMAN creazioni. Mezi jejími výrobky se dají najít šperky výrazné, barevné, ale také velmi jemné, decentní. Jsou vyráběny ručně v rodinné firmě v italském Turíně. Vznikají tam od roku 1995 a nyní vstoupily na český trh. Nejčastější inspirací je pro jejich návrháře téma cestování. V propojení keramiky, stříbra a dalších materiálů se jejich tvůrci snaží spojit vjemy z různých kultur a částí světa. Zkrátka, jsou to šperky neobvyklé, v České republice zatím nepříliš rozšířené. Šperky, které dávají světu najevo, jaká jejich nositelka je.

 

Velká prázdninová soutěž o šperky BERMAN creazioni

Nyní můžete získat šperky BERMAN creazioni i vy, a to díky naší soutěži. Její pravidla jsou naprosto jednoduchá. Soutěžit mohou všichni čtenáři portálu i60.cz, kteří si přečtou tento článek. Šperk dle vlastního výběru do hodnoty 600 Kč získá prvních dvacet soutěžících, kteří odpoví správně na otázku:

"Kolik barevných verzí populárního šperku „Andílek“ je vystaveno na prodejně BERMAN creazioni v OC Nový Smíchov?"

Pro odpověď je nutné dojít právě do stánku BERMAN creazioni do pražského Obchodního centra Smíchov, který se nachází v jeho přízemí vpravo od hlavního vchodu. Pokud u stánku odpovíte správně na výše položenou otázku a uvedete kód "BERMAN i60", prodavačka vám nabídne možnost vybrat si jakýkoliv šperk do hodnoty 600 Kč.

vzor Andilek2.jpg

Hlavní ceny však na vás teprve čekají! Připraveny jsou tyto kolekce šperků:

1 . cena Náhrdelník Onirica v ceně 2.490,- Kč + Náramek Onirica v ceně 990,- Kč 

nahrdelnik_C05-01-16_142.jpg        naramek_N2_12x9_300DPI_R.jpg


2 . cena Náhrdelník Clarice v hodnotě 1 380 Kč

2. cena Náhrdelník Clarice.jpg
3 . cena náramek Chagall Cuore v hodnotě 780 Kč

3.cena_naramek.jpg

 

Tyto ceny získají vylosovaní soutěžící, kteří správnou odpověď napíší v naší sekci Produktové soutěže - klikněte zde.

VELKÁ PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ S BERMAN creazioni trvá do 31.8.2019. Losování vítězů, kteří správně odpoví na výše uvedenou otázku, proběhne do 15.9.2019. Neváhejte, šperky čekají možná právě na vás!

 

Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA
AKTUÁLNÍ ANKETA

Budete letos hlídat vnoučata více než v předchozích letech? (Vzhledem k omezenému cestování do zahraničí)?

Ano, budu mít vnoučata na delší dobu než loni

26%

Ještě nevím

20%

Ne, bude to přibližně stejné jako v předchozích letech

28%

Vnoučata o prázdninách už delší dobu nehlídám

27%