Letní rozcuch pro každý věk
Ilustrační foto: ingimage.com a pinterest.com

Letní rozcuch pro každý věk

31. 7. 2019

Pryč je doba, kdy ženy vyrážely na dovolené s kulmou, natáčkami a tužidly. Módní časopisy jsou zahlceny tipy na pohodlné vzdušné účesy, které by dříve byly považovány za neupravené, neučesané, rozcuchané.

Tedy takové, se kterými se nevychází ven.. Zejména v létě neuškodí tento nový trend pustit do života a je jedno, jestli je ženě třicet nebo sedmdesát.

Ženy vyššího věku často vzpomínají, že za svého mládí věnovaly velkou pozornost tomu, aby byly takzvaně načesané. V šedesátých letech vyráběly tupírované drdoly, v sedmdesátých lokny a vlny, v osmdesátých si kadeřily už tak nakadeřenou trvalou. Ale nyní mnohé ženy odcházejí od kadeřníka tak rozcuchané a přirozeně vyhlížející, až jim okolí říká: A ty jdeš od kadeřníka?

Někdo tento styl rád nemá, někdo ho naopak přivítal. Faktem je, že v horkém létě je velmi pohodlné vsadit na vlasy, které není třeba pečlivě uhlazovat nebo naopak kadeřit, zkrátka snažit se je přimět dělat něco, do čeho se jim samotným nechce.

Léto volá po přirozenosti a je úplně jedno, jestli ho žena tráví na své zahrádce nebo na horách nebo u moře.Pokud má kvalitní střih, který svědčí jejím vlasům, obvykle je výsledek takový, že lehce neupravená působí přitažlivější, než když je pečlivě načesaná.

Tady je malá inspirace, jaký typ účesů obvykle vypadá dobře, i když se mu majitelka třeba právě ráno pečlivě nevěnovala. Jinými slovy, letní rozcuchy pro každý věk.

Hodnocení:
(5.1 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Svatava Páleníková
Pěkná inspirace
Marie Měchurová
Před měsícem mi odešla kulma. Zjistila jsem, že to jde i bez ní. Mám jemné vlasy, ráno je musím tročku namočit, vytřít ručníkem a vytvarovat. Když někam vyrážím, přidám ještě troch laku. Krátký sestřih mi vyhovuje už hodně let.
Alena Vávrová
Právě dnes jsem si letní rozcuch pořídila. Bylo na čase ;-)).
Jaroslava Jeriová
Krátký sestřih mám ráda pro jednoduchou úpravu. Nemusím stát u zrcadla s kulmou a fénem. Jednoduše navlhčím ruce a projedu vlasy a upravím do rozcuchu. Jen jednou v životě jsem se rozhodla, že si nechám narůst vlasy s úpravou na mikádo. Vydržela jsem to pouze asi rok a rychle jsem se vrátila ke krátkému sestřihu.
Zdenka Jírová
Hezké nápady, mám něco podobného.
Elena Valeriánová
Rozruch ne, rozcuch!
Elena Valeriánová
Ó jak vám závidím! Chtěla bych vidět kadeřnici, která by z mých vlasů dovedla udělat takový rozevlaty rozruch. :-( Prostě nemožné, taková se ještě nenarodila.
Danka Rotyková
Rozcuch č. 6 jsem si včera nechala taky udělat a jsem moc spokojená. Nosívala jsem mikádo, ale na léto to zrovna není moc praktické. Na obrázcích to ale sluší všem.
Věra Ježková
Líbí.
Karel Boháček
Ano děkuji, můj miláček Lee Curtis tu nechybí - to je stálá ikona rozcuchaných vlasů..
Věra Halátová
Letní "rozcuch" nosím stále. Ono mi nic jiného nezbývá. I když mi kadeřnice na hlavě vytvoří "něco", druhý den ty vlasy utvoří kolem mé hlavy takovou jakousi ježčí auru. A mé známé mi říkají: Prosímtě, to nemůžeš vypadat pořádně? A teď se ony konečně dozví, že já jsem IN.
Alena Tollarová
Souhlasím. Držím se zásady, že není nad to rozetřít v dlaních trochu gumy, projet jimi vlasy, prsty je jen trochu nasměrovat a nechat uschnout.
Dana Puchalská
Obzvlášť pěkně vypadají ty krátké sestřihy. V pondělí jdu ke kadeřnici tak mám aspoň novou a hezkou inspiraci.
Marie Doušová
Moc hezká inspirace . Účesy jsou krásné a slušivé, ale hodně záleží na kvalitě vlasů. Nejvíce jim sluší úsměv..