Kouzelná síla kurkumy pro vaše klouby
Kurkuma má celou řadu léčebných účinků

Kouzelná síla kurkumy pro vaše klouby

3. 8. 2019

Trendem současnosti je návrat k přírodě. Velké oblibě se těší mimo jiné i byliny, které se často využívají v léčitelství. Vedle stálic české zelené lékárny si velkou pozornost zaslouží exotická kurkuma.

Tato typicky žlutá rostlina je známá spíše jako koření, ale přínos má také pro zdraví. Aktivní látkou je kurkumin - silný antioxidant, který kurkumě dodává typickou žlutou barvu. Kurkuma má vliv na srdce, játra a plíce, na trávicí, oběhovou a dýchací soustavu. Ve vyšších dávkách má vliv také na zažívání a střevní mikroflóru. Její užití je různorodé, může se využívat zevně, například smícháním s medem se z ní vytváří pasta, která se v tradiční ájurvédě využívá ke zlepšení pohybu. A to ještě není vše. Moderní výzkumy prokázaly účinky kurkuminu v případě revmatoidní artritidy

Kurkuma v ideální podobě
Chcete-li maximálně využít vlastností kurkumy, nebude vám však stačit přidávat toto vynikající koření do jídla. Kurkumin se totiž velmi obtížně vstřebává a nedostává se do systémového krevního oběhu. Proto je řešením užívat ji ve formě doplňku stravy Flexofytol s unikátní vstřebatelností do organismu. Tento doplněk stravy obsahuje kurkumin v bio optimalizované podobě, jež dosahuje až 2700krát větší vstřebatelnosti než přírodní prášek kurkumy. To znamená, že jej tělo dokáže mnohem lépe vstřebat a následně vstřebanou kurkumu i maximálně využít. Flexofytol® obsahuje bio-optimalizovaný extrakt kurkumy standardizovaný na 42mg kurkuminu. Pokud je bylinný extrakt standardizovaný, máte jistotu, že v každé tabletě nebo kapsli je stejné množství aktivní látky. To je zárukou kvality a očekávaného přínosu výrobku.

Prověřená kvalita
Přípravek Flexofytol® byl podroben řadě studií. Jedna z těchto studií se věnovala působení na příčiny bolestivosti a vlivu na zvýšení pohyblivosti kloubů. Další ze studií se věnovala bezpečnosti užívání u starších osob trpících osteoartrózou spolu s některými dalšími onemocněními (cukrovka, problémy se srážlivostí krve atd.). Flexofytol® je úspěšně a dlouhodobě etablován na trhu západní Evropy (např. č. 1 v kategorii obdobných přípravků v Belgii) a jeho přínos ocenili již tisíce uživatelů. Jedná se tak skutečně o revoluci přispívající k vaší pohyblivosti. Koupíte jej v lékárnách

Autor: Redakce
Hodnocení:
(5.3 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.