Galerie v Roudnici
Foto: autorka

Galerie v Roudnici

20. 8. 2019

Na výletě do Roudnice jsme s Alenou a Věrou šly do Galerie, která je naproti Zámku. Tuto Galerii mám velice ráda a na konci 80. let jsem ji několikrát navštívila se svými přáteli. Již tenkrát tam byli velmi odvážní a viděli jsme výstavy např. surrealistů (jejich výstava, která byla již připravená v 50. letech i s vytištěným katalogem, byla tenkrát zakázaná), nebo výstava Mikuláše Medka, který byl také na listině nežádoucích umělců. Galerie mě nezklamala, sbírky má velmi zajímavé. Momentálně tam v zadní části probíhala výstava Ludvíka Kuby. Před galerií z předchozí výstavy Václava Jíry tam zůstala jeho plastika Coubí. Nevím, co Coubí znamená, ale ani WIKI to neví.

V galerii bylo dovoleno fotografovat bez blesku, tak jsem udělala výběr obrazů autorů, které mne zaujaly. Snažila jsem se s obrazy vyfotit i jejich názvy a autory, ale některé bohužel zůstaly nečitelné. Doufám, že vás můj výběr navnadí, abyste se do Roudnické Galerie vydali sami.

Hodnocení:
(5.2 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.