Jánošíkův dukát
Foto: autorka

Jánošíkův dukát

24. 8. 2019

Ve dnech 2. – 4. 8. 2019 se uskutečnil v Rožnově pod Radhoštěm 21. ročník Mezinárodního festivalu slovenského folkloru v ČR. Vystoupilo 26 souborů a skupin z České republiky, Slovenska, Maďarska, Polska a Srbska.

V sobotu 3. srpna dopoledne se na náměstí představily všechny soubory. Díky temperamentním slovenským melodiím bylo opravdu živo. Snad více poví fotografie. I když pořídit slušný záběr nebylo vůbec jednoduché. Fotografů tam bylo možná více než učinkujících.

Hodnocení:
(5.1 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Hašková
Moc krásné. Děkuji.
Elena Valeriánová
Aničko, rozesmály mě už ty první dvě fotky. A dobrý fotograf umí fotit i nemožné - viz tvoje fotky. To muselo být parádní. Ty roztančené sukýnky ...
Zuzana Pivcová
To muselo být moc hezké vystoupení.
Hana Nováková
Tyto krojované akce se mi vždy líbily. Jednou jsem na jedné byla v Bílovicích, tolik krásy v krojích jsem už nikdy neviděla. Zkoumala jsem vyšívání, mohla jsem, slečny byly vstřícné, nemohla jsem se vynadívat. Vám děkuji za zase jiné přiblížení
Naděžda Špásová
Aničko, to je hemžení, muselo tam být hodně rušno, ale fotky máš jako vždycky parádní. :-)
Dana Puchalská
Aničko, to je moc zajímavý článek a fotky jsou moc krásné.