Dekorace pro pozdní léto
Ilustrační foto: pinterest.com

Dekorace pro pozdní léto

1. 9. 2019

Procházka kolem posečeného pole, v lese či kolem rybníka může na konci léta přinést hodně překvapení. Stačí se jen dívat, zapojit fantazii a pak si doma udělat trochu času. Dekorace z toho, co příroda nabízí v tomto čase, jsou půvabné a tak trochu nostalgické.

Léto ještě je, ale dny už jsou jiné. Rána jsou chladnější, není tak sucho, vzduch je svěžejší.

Hodně lidí říká, že ve vzduchu začíná cítit podzim, i když je ještě daleko. Takže ještě není čas zdobit si domovy podzimními dekoracemi, ale zároveň ze zahrad a luk mizí květiny, které se dají natrhat do vázy. Je čas na hledání neobvyklých rostlin, suché trávy, zbytků obilí, květin, které už odkvetly, ale mají své kouzlo.

Z toho všeho se dají dělat kytice, věnce na dveře či do oken, zkrátka dekorace, které připomínají, že léto sice končí, ale stále nabízí spoustu důvodů vyrazit do přírody.

Tady je malá inspirace, čím vším se v pozdním létě dá ozdobit naše okolí.

Hodnocení:
(4.7 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Hašková
Souhlasím s Marcelou.
Marie Měchurová
Dekorace se mi moc líbí. Zkusím taky něco vytvořit....
Dana Puchalská
Moc hezké a inspirativní. Ale jak píše Marcela ve městě se tyto přírodniny za slušnou sumu sehnat nedají.
Marcela Pivcová
Inspirace pro tvorbu jsou pěkné, jenom pro někoho nebude právě snadné sehnat vhodný a kvalitní materiál. Do přírody to nemají všichni blízko a ve městě jsou suché a různě upravené přírodniny dost drahé.
Jana Šenbergerová
Všechny uvedené dekorace se mi moc líbí. Asi si něco takového přídím ke vchodu do bytu, místo tam je. Zatím ho zdobí kalendář s komentáři Louisy Hay.