Pro vitalitu a regeneraci
FOTO: saloos.cz

Pro vitalitu a regeneraci

12. 9. 2019

Ideálním zdrojem energie pro sport a dobrou kondici je hořčík. Je přítomný v každém orgánu lidského těla. Tento minerál je životně důležitý pro naše zdraví a pocit pohody.

Hořčík posiluje nervový systém a chrání tělo před stresem a únavou. Ve vypjatých situacích ale organismus spotřebovává mnohonásobně více hořčíku než obvykle. Proto je třeba hořčík při každé stresové nebo fyzické zátěži doplňovat. Znáte nejlepší způsob jak zvyšovat hladinu hořčíku? My ano.

Nejlépe ho doplníte zdravým jídelníčkem a kosmetikou tzv. transdermální terapií. Ve zkratce TMT transdermální magnesium terapie. Studie prokázaly, že přijímání hořčíku kůží je velmi efektivní. Aplikací oleje na pokožku se totiž nemůžete předávkovat, tělo si vždy vezme jen tolik, kolik potřebuje a hořčík se lehce dostane na ta správná místa.

Hořčíkový olej Saloos, obsahuje hořčík získávaný z čistě přírodního zdroje. Pochází z prastarého evropského mořského dna Zechstein (z hloubky cca. 1600 metrů), které je 250 mil. let staré. Hořčík je extrémně důležitý pro nespočet procesů v těle a čím více pohybu máte, tím více ho potřebujete. Masáž hořčíkovým olejem pomáhá k uvolnění namožených svalů a dalších částí těla. Zvyšuje odolnost organismu, protože pozitivně ovlivňuje imunitní systém. Zbavuje stresu a podporuje klidný spánek. Pomáhá zvyšovat úroveň výkonu a urychluje regeneraci svalů. Hořčíkový olej si můžete přidat také do uvolňující lázně pro vaše unavené nohy po dlouhém cestování nebo sportu.

Snadná aplikace
Použití je jednoduché, stačí na vybrané části těla nanést ráno a večer 3-10 střiků dle potřeby a vetřít nebo vmasírovat do pokožky. Necháte vstřebat a působit. Hořčíkový olej může způsobit jemné brnění pokožky či začervenání, které je ovšem jen přechodné. Můžete ho využívat také během těhotenství i kojení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte v oblasti očí, na čerstvě oholené oblasti či poraněnou pokožku.

Objevte kouzlo hořčíku, zbavte se napětí a vytvořte si domácí pohodu.

Hodnocení:
(5.2 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Hašková
Už mám olej doma. Včera večer jsem si nohy namazala poprvé, zatím dobré.
Jitka Hašková
Tak jsem si ten olej našla na webu a objednala. jsem zvědavá, jestli mi pomůže.
Dana Puchalská
Zajímavá informace. Děkuju.
Jitka Hašková
Ten hořčíkový olej mě zaujal, protože hořčík v tabletách mi na křeče moc nezabírá.
Zuzana Pivcová
Hořčíku fandím, vím, že jeho nedostatek vede třeba k nočním křečím v nohou nebo jsem četla, a tomu věřím, že u pacientů s infarktem byl zjištěn akutní nedostatek hořčíku. Někdy také začne cukat víčko a to stačí lžička kakaa nebo kousíček čokolády, což radil už bylinář Ing. Janča. O hořčíkovém oleji čtu prvně, ale určitě ho vyhledám, díky.