Byla jsem u toho!
FOTO: autorka

Byla jsem u toho!

27. 9. 2019

A u čeho? No přece na modní přehlídce nejen pro 55+ ve Zlíně, konané dne 24.září 2019! Nejdříve jsem doma váhala zda mám jet, či nemám jet.

Nikdy jsem na takové akci nebyla. Nejen proto, že míry modelky jsem nikdy neměla a mít asi ani nebudu, ale také proto, že jsem si vždy říkala, že na mé tělo modelky stejně žádné modely mít nebudou. Netušila jsem, že toto je modní přehlídka i pro nás, které máme nějaké to kilo navíc.....co kilo, rovnou hned několik kil!

Mé představy o štíhlých až hubených modelkách vzalo rázem za své, a tato přehlídka mně přesvědčila, že i silnější ženy můžou být nádherně, vkusně, elegantně a decentně oblečené. Všem dámám, které trápí obezita takovou modní přehlídku velmi doporučuji. Navíc toto byla přehlídka napříč generacemi, takže na předváděcím molu jsme mohli všichni vidět matku s dcerou, babičku s vnučkou, děvčata školou povinná jako sestry či kamarádky. Takže opravdu modelky každého věku.  

Diváků se sešlo velké množství, zřejmě se s takovou návštěvností ani nepočítalo, nebot někteří museli i stát. Myslím, že paní Hana Lancová dle názorů jiných dává těmto modním přehlídkám rok od roku latku výše a výše. Vše bylo promyšlené do posledního detailu a výborně zorganizované za což ji patří velký dík a velké uznání! 

Myslím, že ta hodina a půl krásné podívané stála za to. Velkým překvapením bylo vystoupení taneční skupiny, která nám předvedla středověké tance v dobových kostýmech ze 16. století. Na toto vystoupení budu velmi dlouho vzpomínat,  pro mně to byl přímo zlatý hřeb  tohoto odpoledne. 

A v neposlední řadě jsem ráda, že jsem jela, nebot bych v opačném případě byla ochuzená o setkání se skvělými Íčkařkami. A to jak s těmi, které už osobně znám, tak také s těmi, které jsem zde v reálu viděla osobně zcela poprvé.

Modelky
Hodnocení:
(5.1 b. / 23 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.