Džíny v každém věku? Ano
Ilustrační foto: ingimage.com

Džíny v každém věku? Ano

5. 10. 2019

Podzimní dny jsou ideální čas, kdy do svého šatníku zařadit nové džíny. Nebo vytáhnout nějaké už původně odložené. Pokud by se totiž někdo chtěl řídit módními trendy, nyní jsou takzvaně in všechny typy. A to i ty, které donedávna byly označovány za absolutně nemoderní.

Na začátek dobrá zpráva pro dámy, které mají poněkud větší bříška či pozadí. V obchodech se po letech konečně objevily džíny s vyšším pasem, tedy ne ty bederní, z nichž leccos vylézá. Zejména pro ženy vyššího věku nebo baculatějších postav je tedy nyní velký výběr.

Módní trendy také velí ústup od džínů velmi úzkých, které pevně obepínají postavu, což zralé ženy vítají. Za módní jsou naopak označovány džíny rovné, mírně rozšířené nebo dokonce volné, které střihem připomínají kalhoty, kterým se v osmdesátých letech říkalo mrkváče. Tedy přesně ty, které ženy nemilosrdně vyřadily z šatníků a řekly: Tak toto si už nikdy neoblékneme. Móda se sice mění, ale právě džíny jsou kusem oděvu, kterému se po právu říká nesmrtelný.

Je jedno, jestli se jedná o kalhoty nebo bundičku nebo třeba košili, obvykle platí, že nositelce sluší, ať je jí dvacet nebo sedmdesát.

Takže, dny se ochlazují a kdo má rád ležérní styl, pro toho jsou džíny, tričko a nějaké to sáčko nebo svetřík naprosto ideální kombinací. Tady je malá inspirace.

móda
Hodnocení:
(5 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - čtvrtý týden <p>Aby byly vaše peníze v&nbsp;bezpečí se postará Garanční systém finančního trhu. Vyzkoušejte si Vaše znalosti v&nbsp;oblasti pojištění vkladů. Vítěz tohoto speciálního týdenního kvízu zaměřeného na finanční gramotnost, získá i speciální cenu!&nbsp;</p>
AKTUÁLNÍ ANKETA