Vzdělávací setkání pro seniory
Ilustrační foto: ingimage.com

Vzdělávací setkání pro seniory

11. 10. 2019

Vyznáte se ve světě financí? Jak srovnávat různé nabídky zhodnocení peněz, jaká rizika na Vás mohou číhat v nabídkách na internetu, telefonu či v televizi? Zorientovat se v moderním světě financí vám pomůže setkání se zástupci Komerční banky. Více informací v přiloženém letáku.

 

KB.png

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Rypáčková
Myslím, že mi postačí mé finanční vzdělání, nebo si nechám poradit v mé bance.
Jana Šenbergerová
O peníze jsem si nikdy nedělala velké starosti. A už to nebudu měnit. Buď je mám, nebo nemám. V okamžiku, kdybych začala být "finančně gramotná" stala bych se skrblíkem. Mám sklon ke shromažďování čehokoliv. :-)
Danuše Stočesová
Jsem humanitní typ a mohu o sobě sdělit, že jsem málo "Finančně gramotná". Mám zcela odlišné zájmy a nechce se mi do tohoto finančního "světa" vidět.
Libuše Křapová
Olomouc je pro mne v dosahu. Bylo by možné sem dát podrobnější informace o setkáních v jiných městech?
Zuzana Čepelková
Dobrý den, předpokládaný konec akce bude v 18:30 - 19 h. Akci opakujeme i v jiných městech, jestli máte blíže třeba Olomouc, můžete se zúčastnit o týden později - 7.10.
Jarmila Komberec Jakubcová
V našem plzeňském Totemu také máme zařazeny přednášky na téma "Finanční gramotnost". Prý je o to velký zájem mezi našimi seniory.
Elena Valeriánová
To je škoda, že je začátek až v 17:00 hod. Nejsem z Ostravy a neměla bych spojení zpět domů. Nehledě na to, že to už bude tma jako v ranci a pohybovat se sama večer po neznámém městě ...