Senzababča
Senzababča Alena Várošová v roce 2017

Senzababča

14. 11. 2019

V neděli 10.11. proběhlo v Pardubicích finále celorepublikové soutěže Senzababča. Byl to už dvanáctý ročník. Ve finále bylo 7 soutěžících, z různých krajů republiky, samá krásná, čilá, chytrá a optimistická babička. Soutěž moderoval a velmi vtipně doprovázel Petr Jančařík.

Babičky plnily různé úkoly, nejzajímavější byla volná disciplína. V devítičlenné porotě zasedl i host soutěže, zpěvák Bohuš Matuš, který krásnými písněmi potěšil všechny přítomné v sále. Vystřídal tak hosty minulých soutěží - P. Kotvalda, S.Hložka, L. Semelku, V.Harapese a další. V programu vystoupily i senzababči, které předvedly kolektivní taneční kreaci, nacvičenou v jejich klubu. Žáci speciální základní školy Svítání hráli na bubny a bubínky a doprovázeli nadaného klarinetistu, senzababči jim na oplátku organizují ve škole červnový Den dětí. 

Sponzoři byli štědří, dary hodnotné, soutěžící nadšené, obecenstvo spokojené, Pardubice hrdé. Program byl zajímavý a bohatý od začátku až do konce, od přivítání dobrými koláčky, po  setkání s milými lidmi, kteří se léta znají z webu i60. Viď, Alenko Várošová?!

 

Hodnocení:
(5.1 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Vávrová
Palcuji a děkuji moc za sdílení ♥♥ oběma!
Jaroslava Handlová
Limi, je pěkné, že nebyli štědří jen sponzoři, ale také Ty. Dík za to, že jsi se s námi nezištně podělila o hezké zážitky a fotkou připomněla Alenku.
Lenka Hudečková
Lidmilko, děkujeme za reportáž. Věřím, že akce musela být pěkná a vtipná :-) Alenko, zdravím
Hana Rypáčková
Pak že se toho pro seniory nedělá dost.
Naděžda Špásová
Tyhle věci nemusím, obdivuji ty, které se přihlásí. :-)
Lidmila Nejedlá
Děvčata, vyhrála paní z Pardubic, druhá byla paní z Prahy, žijící na venkově a třetí z vesničky ...nevím kde.
Soňa Prachfeldová
Díky za info, neměla bych odvahu se přihlásit.
Eva Mužíková
Mezi těmi sedmi soutěžícími byla i zástupkyně libereckého kraje Bedřiška.. Jsem opravdu zvědavá, jak to dopadlo... mám tyto soutěže ráda, byť jen ze záznamu.. Alenko, tak jak???
Dana Puchalská
Limi děkuju. Ale škoda,že u článku nejsou nějaké fotografie.
Marie Seitlová
Jsou u nás šikovní senioři a je dobře, že soutěž je a mohou se představit při různých disciplínách.
Jitka Hašková
Zajímavé, ale čekala jsem, že napíšeš kdo vyhrál?
Zuzana Pivcová
Kdysi jsem viděla video z Alenčiny soutěže, to se mi moc líbilo. Věřím, že toto bylo také zábavné. Je fajn, že se senioři, které mnohdy mladší generace považuje za mrzuté a ufňukané, umějí dobře bavit. Pak to vidí i ti žáčci ZŠ a udělají si o starších lidech jiný obrázek.