Senzababča
Senzababča Alena Várošová v roce 2017

Senzababča

14. 11. 2019

V neděli 10.11. proběhlo v Pardubicích finále celorepublikové soutěže Senzababča. Byl to už dvanáctý ročník. Ve finále bylo 7 soutěžících, z různých krajů republiky, samá krásná, čilá, chytrá a optimistická babička. Soutěž moderoval a velmi vtipně doprovázel Petr Jančařík.

Babičky plnily různé úkoly, nejzajímavější byla volná disciplína. V devítičlenné porotě zasedl i host soutěže, zpěvák Bohuš Matuš, který krásnými písněmi potěšil všechny přítomné v sále. Vystřídal tak hosty minulých soutěží - P. Kotvalda, S.Hložka, L. Semelku, V.Harapese a další. V programu vystoupily i senzababči, které předvedly kolektivní taneční kreaci, nacvičenou v jejich klubu. Žáci speciální základní školy Svítání hráli na bubny a bubínky a doprovázeli nadaného klarinetistu, senzababči jim na oplátku organizují ve škole červnový Den dětí. 

Sponzoři byli štědří, dary hodnotné, soutěžící nadšené, obecenstvo spokojené, Pardubice hrdé. Program byl zajímavý a bohatý od začátku až do konce, od přivítání dobrými koláčky, po  setkání s milými lidmi, kteří se léta znají z webu i60. Viď, Alenko Várošová?!

 

Hodnocení:
(5.1 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Bude podle vás Roman Prymula lepším ministrem zdravotnictví než Adam Vojtěch?

Rozhodně ano

20%

Myslím, že ano, Adam Vojtěch byl opravdu slabý

17%

Nevím, to se uvidí

20%

Myslím, že ne, Vojtěch nebyl špatným ministrem

21%

Rozhodně ne,

23%