Fotoreportáž: Jarmark
FOTO: autorka

Fotoreportáž: Jarmark

16. 11. 2019

Ve dnech 18. - 19. října se uskutečnil na Masarykově náměstí v Rožnově pod Radhoštěm tradiční Všesvatský jarmark s kulturním programem.

Prodejci nabízeli jarmareční zboží jako kytice, květinové vazby, keramiku, svíčky, sýry, perníčky, masné výrobny a množství občerstvení. K dobré náladě přispěly cimbálovky, swingový orchestr a rocková skupina. Pro děti byly připraveny kolotoče, skákací hrad a tvořivá dílnička. Ale hlavně šlo o setkávání známých, sousedů a přátel.

Původně jsem chtěla navštívit jarmark v pátek odpoledne, ale bylo krásné počasí s dobrým světlem, tak jsem se raději toulala s fotoaparátem po pasekách nad městem. Sobotní ráno bylo mlhavé, ale naštěstí se vyčasilo. Na náměstí jsem strávila dvě příjemné hodiny. Když jsem si nepovídala se známými, tak jsem cvakala.

Připravila jsem krátkou fotoreportáž, pokud máte zájem, mrkněte.

Hodnocení:
(5 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jaroslava Handlová
Aničko díky za fotoreportáž. Takové jarmarky se mi líbí - u nás bývá něco podobného 2 x do roka s názvem Řemeslné trhy - pravidelně 8.5. a 17.11. Ty obouvací lžíce bych bez nápovědy nepoznala :-)
Lidmila Nejedlá
Aničko, pěkná reportáž. Obouvací lžíce mě dostaly! Díky.
Dana Kolářová
Mrkla jsem. Pěkné.
Mirek Hahn
Stánky s občerstvením... To je moje prokletí. Bramborák, lángoše, gruzínské speciality... boha, já mám hlad.
Dana Puchalská
Takový jarmark by se mi moc líbil. Fotky jsou hezké jako vždy.
Hana Rypáčková
Hezké a trochu to z fotek poznávám...
Marie Seitlová
Krásně jsi mi přiblížila váš jarmark, fotky krásné. Líbí se mi obouvací lžíce s veselými nápisy.
Elena Valeriánová
Anduličko, zase paráda. Mám ráda hlavně atmosféru takových akcí, ale s nákupy tam je to u mne slabší.
Anna Potůčková
Aničko dá se říci že Rožnovské jarmarky jsou známé nejen tady na Moravě ale troufnu si říci, že také v Čechách a na Slovensku. Zejména t, které bývají ve skanzemu. Díky za fotky, když už jsem tam nebyla fyzicky.
Zuzana Pivcová
Ať jsou, Aničko, Tvé fotky z jakéhokoliv ročního období i události, vždy, když vidím Rožnov, vzpomenu si na ten krásný sraz tam v roce 2017. Díky.