Zveme vás do Divadla Archa na představení Obyčejní lidé
FOTO: Divadlo Archa

Zveme vás do Divadla Archa na představení Obyčejní lidé

13. 11. 2019

Redakce portálu i60 navázala spolupráci s Divadlem Archa, které nabídne našim čtenářům v průběhu roku řadu představení za zvýhodněnou cenu,  anebo úplně zdarma. První představení, které můžete navštívit, je už tento pátek!

Obyčejní lidé
Setkání českých a čínských osudů na jednom jevišti. Příběhy o touze, o krutosti, o radosti, o krvi, o nezahojených traumatech, o lásce a smrti jsou vyprávěny paralelně různými divadelními prostředky. Hudbu, tanec, videoart i světelný design vytvářejí čeští a čínští umělci společně přímo před očima diváků na neustále se proměňující scéně. Prý byznys s Čínou je pro obyčejné lidi důležitější než lidská práva. To říkají politici. Jaké to je, když Češi a Číňani vyprávějí své „obyčejné“ příběhy. Inscenace kombinuje tanec, osobní příběhy, video art a hudební design. Na festival Akcent se vrací během přestávky podzimního turné po Francii. Inscenace byla uvedena v hlavním programu 73. ročníku Festivalu v Avignonu 2019.
V představení hraje mimo jiné 73letý herec Vladimír Tůma.

Příznivci portálu i60 mohou získat vstupenky zdarma, pokud si zajistí rezervaci telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu na níže uvedených kontaktech. Stačí uvést heslo "Portál i60".

 

Obyčejní lidé, Divadlo Archa, ul. Na Poříčí, pátek 15. listopadu, 20.00
Rezervace na pokladně Divadla Archa: T: +420 221 716 333 / E: pokladna@divadloarcha.cz.
Pro bezplatný vstup uveďte při rezervaci heslo "Portál i60"

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Hašková
Já jdu do zítra do ND, tak ještě pátek by bylo pro mě moc. Je to zajímavá nabídka, ale potřebovala bych to vědět dříve.
Elena Valeriánová
Přeji krásné zážitky.