Máte už čip?
Ilustrační foto: pixabay.com

Máte už čip?

23. 11. 2019

Nedáte-li si svoje zvířátko očipovat do konce roku, budete platit pokutu.BU-BU-BU. Nebudu tedy riskovat a dala jsem svému malému pejskovi čip vložit. Ptala jsem se, proč a bylo mi sděleno, že kdyby se ztratil, tak mi ho najdou.

Kdyby cestoval do zahraničí, tak je to také nutné. Nebude cestovat, protože já už také ne. Že bych ho někomu přibalila do zavazadla, aby se pes podíval do světa? Jestli máte doma více mazlíčků, je to finančně velmi náročné. Možná, že si na to čipování budete muset vzít peněžní půjčku. 

No, začalo to sice na zvířátkách, ale nebude to dlouho trvat a budeme se muset proti pokutě očipovat také.  Pro staré lidi je to prý už připraveno.. Proč ne, alespoň se neztratíme, a když ano, vypátrají nás a v pořádku odevzdají příbuzným. Když nás nikdo hledat nebude, budeme mít čip úplně zbytečně. Budeme totiž i s tím čipem někde bloudit a budeme zaběhnutí.

Nevím, co s těmi zaběhnutými budou dělat, když nás nikdo chtít nebude? Asi půjdeme do speciálního útulku dožít. Jenom doufám, že nás budou alespoň trochu krmit a dají nám čistý pelíšek.

Hodnocení:
(5.2 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

britrodukt.png

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA