Soutěž: Můj nejsilnější letošní zážitek s portálem i60
Ilustrační fotografie: Hana Polednová a Zuzana Pivcová

Soutěž: Můj nejsilnější letošní zážitek s portálem i60

5. 12. 2019

Konec roku se blíží, ale my ještě nekončíme. Vyhlašujeme poslední letošní "literární" soutěž, jejímž tématem je: "Můj nejsilnější letošní zážitek s portálem i60".

Co se vám letos nejvíce líbilo na portále i60? Jaká akce vás nejvíce zaujala? Byl to například některý ze srazů Íčkařů? Nebo některá z besed ve Skautském institutu? Byla vaším nejsilnějším zážitkem některá z našich módních přehlídek nebo výstava fotografií v Jeseníku? Anebo vás oslovil konkrétní článek, rozhovor či blog, který jste si přečetli na portále i60? Napište, jaký byl váš nejsilnější zážitek s portálem i60 v letošním roce.

Vaše příspěvky tentokrát nejsou svázány žádnými pravidly, můžete vyslat do soutěže příběh, glosu, fotoreportáž na dané téma. Posuzovat budeme zejména zpracování textu a samozřejmě nás zajímá obsah, abychom věděli, co se vám na i60 libí, ale i nelíbí.

Soutěž potrvá do 30.12.2019 a vítěze vyhlásíme na Silvestra. Autory tří nejpovedenějších zážitků odměníme kosmetickými dárky. 

 

Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(5.2 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.