Nejkrásnější dárek posledních Vánoc
FOTO: autorka

Nejkrásnější dárek posledních Vánoc

15. 2. 2020

Lidi se ptají, co kdo dostal na Vánoce a co dal, co bylo dárkem nejhezčím, nejmilejším, nejdražším, případně největším překvapením.

Já žiju se synem na baráčku na vsi u lesa, vánoční dárky už si pár let nedáváme, protože nakupujeme během roku, co se hodí, co potřebujeme, co nás zaujme, po čem zatoužíme, a hlavně samozřejmě pořizujeme to, na co máme.

Ještě dodám, že se každoročně marně varuje před neuváženým výběrem živých dárků, které po Vánocích končí v útulcích. U nás ale zrovna nejkrásnějším a nejmilejším dárkem je pes. Jak jsme k němu přišli? Samozřejmě během roku. V jedné dubnové nabídce darování psů jsem objevila jednoho, co zaujal mne i syna, řekla jsem si o něho, a tak je náš. A právě on dostal o Vánocích od nás hračky a pamlsky, stal se tedy obdarovaným dárkem, a to ani nechápe, že jsou Vánoce.

 

 

Hodnocení:
(5.2 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.