Můj nejsilnější zážitek letošního roku s portálem i60 - tipovačka
Ilustrační foto :pixabay. com

Můj nejsilnější zážitek letošního roku s portálem i60 - tipovačka

29. 12. 2019

Dobrý den vážená redakce i všichni čtenáři a soutěžící,

i když jsem se dlouho rozmýšlela, jestli mám něco psát k tomuto tématu, nakonec jsem se rozhodla, ale nemám s portálem tolik zážitků jako ostatní, protože se nemohu ze známých důvodů zúčastňovat společných akcí, sice zážitky určitě byly, jsem zde již osmým rokem, ale letos jsem byla nucena činnost na PC dost omezit, už z různých důvodů, sice se mi podařilo ke konci roku zase něco napsat a tak se vrátit do kolektivu.

Nakonec jsem si vybrala jako téma tipovačku. Je to soutěž, která mě zcela uspokojuje, a nejednou se mi stalo, že byla vyhlášena právě ve chvíli, kdy jsem na tom nebyla zrovna nejlépe, ale tato soutěž mně vždy dodávala sílu a také pocit, že něco prostě obyčejně umím. Sice jsem tipovačku nikdy nevyhrála, ale pár cen z ní mám na kontě. I letos jsem měla radost, že Turnaj mistryň prověří moje odhady, protože já tenis tipuji ráda, a myslím si, že mu i trochu rozumím. Jenže od začátku se mi moc nedařilo, smůla provázela nejen mě, ale i tenistky, některé favoritky musely skrečovat zápasy, odpadávaly další a další, mně se tipování hodně zkomplikovalo a chvílemi jsem si říkala, že to snad ani není možné. Přesto jsem hrála až do konce, výsledek se dal očekávat, prostě jsem v této tipovačce neobstála. Kudy jsem chodila, tak jsem nadávala, ale hlavně sama sobě.

Takže bych tuto tipovačku  zařadila jako můj letošní nejsilnější zážitek s portálem, i když Íčko nemůže za to, že ten zážitek byl pro mě spíše negativní, ale sílu mu ubrat nelze. Děkuji redakci za to, že tipovačky jsou, a doufám, že i nadále budou, a mluvím hlavně za nás, které sport baví, a taky za nás, kteří se ostatních akcí z různých důvodů nemůžeme zúčastňovat.

Přeji redakci, ale i Vám všem šťastný a pohodový rok 2020!

 

Hodnocení:
(5 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Chodorová
Děkuji všem za komentář. Lenko, já si hrdinství představuji jinak, ale děkuji. Jen bych chtěla napsat, že mi opravdu v tipovačce nejde o výhru, spíše o pocit, že se mi to daří. úspěch je pro mě umístění do 10.místa, větší úspěch do 6.místa, no a když bych se dostala na bednu, tak jsem velice spokojená. Věcné výhry jsou jistě milá záležitost, ale ten pocit má pro mě větší cenu. Děvčata, i já přeji Vám všem pohodový rok 2020, hlavně to zdravíčko, a z vlastních rodinných zkušeností mohu říci, že nic dražšího člověk nepotřebuje. Děkuji.
Lenka Hudečková
Jitko, pěkný a odlišný příběh, jsi hrdinka :-). Všechny soutěže na netu beru jako srandu, proto mě vždy mile překvapí, když vyhraji a dostanu nějakou cenu. Letos to bylo pár pěkných knížek, jedna i z našeho íčka. To vždy potěší. Přeji Ti další krásné soutěžení a třeba i nějakou výhru :-). Ale hlavně zdraví, to potřebujeme všichni nejvíce. Hezký rok 2020 :-).
Marie Novotná
Je dobře,že jsme každý jiný.Íčko má něco pro každého.Přeji ještě hoooodně dobrých tipů.
Soňa Prachfeldová
Z jiného soudku moc pěkne, Jitko , a hlavně že ti to dodává radost a trochu překonává starosti , jimiž prochazis, omlouvám se , omylem chybí *. Přeji moc zlepšení zdraví.
Zuzana Pivcová
Vím, že máš ráda tipovačky, a přeji Ti, ať se jich účastníš co nejvíce a taky některou vyhraješ!!
Naděžda Špásová
Jitko, máš můj obdiv. Sice na sport koukám, ale tipovat bych si fakt netroufla.
Elena Valeriánová
Jituš, já tipovačky hrát nemůžu a to hlavně z toho důvodu, že tenisu absolutně nerozumím. Ale věřím, že pro tebe je to zábava a relax. Je dobře, že jsi přidala svůj příspěvek. A je víc než dobře, že redakce tipovačky zařazuje, alespoň si každý najde tady to své. Přeji ti pohodový rok 2020 a vše dobré.
Eva Mužíková
Jitko dobré, moc dobré. Tak ať Ti tipovačka přináší i nadále spoustu hezkých chvil.
Jitka Hašková
Hezky napsané. Je vidět, že je na portálu i60 pro každého něco.
Anna Potůčková
Hezky napsané a tipovačku hraji a mám ji také ráda! Je to tak trošku adrenalin, zda se člověk trefí nebo naopak.
Dana Puchalská
Moc hezky napsané.