Když nechybí odvaha, tak na věku nezáleží
Ilustrační foto: pinterest.com

Když nechybí odvaha, tak na věku nezáleží

12. 2. 2020

Výrazné neobvyklé šperky. Zářivé barvy. Absolutní nezájem o módní trendy, zaměření se na vlastní styl, individualitu, odlišnost od davu. Jsou ženy, které se tímto způsobem oblékají celý život. Některé k němu přistoupí až ve vyšším věku.

Je třeba počítat s tím, že se za dotyčnou vyznavačkou takového stylu občas někdo otočí. Čím menší je město, ve kterém se vyskytuje, tím bude pozornost větší. Někdy půjde o pohledy obdivné, někdy nechápavé, jindy opovržlivé. Podstatné je, že dámám, které se tímto způsobem oblékají, je to zpravidla jedno.

Ne, není to póza, opravdu je jim to fuk. Nezajímají je módní trendy, je jim  ukradené, jestli právě v obchodech převažují kalhoty široké či úzké. Kdyby jim někdo vyprávěl, která barva je právě v tomto roce v módě, nechápaly by, proč nějaká barva má být v módě. Nosí všechny možné barvy, ovšem zásadně podle toho, na kterou mají chuť. Která se jim prostě líbí. Nebo právě nějaký takový zářivý kousek koupily v second handu. Nebo je zaujal v malém obchůdku někde v zastrčené uličce města, které navštívily o dovolené.

Zpravidla jde o ženy, které mají vztah k umění nebo k ručním pracem. Jsou kreativní, mají své zájmy, hodně přátel. Oblečení je pro ně hra, zábava. Je to styl, který starším ženám zatraceně sluší právě proto, že vlastně o žádný styl nejde. Jde o ně, výjimečné, sebevědomé, zralé dámy.

Tak tady je malá inspirace od těch, které se nebojí, že se za nimi někdo otočí s nechápavým výrazem.

móda
Hodnocení:
(5 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - čtvrtý týden <p>Aby byly vaše peníze v&nbsp;bezpečí se postará Garanční systém finančního trhu. Vyzkoušejte si Vaše znalosti v&nbsp;oblasti pojištění vkladů. Vítěz tohoto speciálního týdenního kvízu zaměřeného na finanční gramotnost, získá i speciální cenu!&nbsp;</p>
AKTUÁLNÍ ANKETA