Co na sebe, až přijde teplo? Inspirace 
pro dámy vyššího věku
Ilustrační foto: pinterest.com

Co na sebe, až přijde teplo? Inspirace
pro dámy vyššího věku

22. 2. 2020

Odhalit ruce? Jak dlouhá sukně je vhodná? Hodí se v mém věku výstřih? To jsou otázky, které si často kladou ženy vyššího věku, když se oteplí. Najít lehké, vzdušné oblečení, ve kterém se dáma cítí dobře, není úplně jednoduchá věc.

S přibývajícími roky se mnoho žen čím dál více zamýšlí, co pro ně je či není takzvaně vhodné. Zatímco některým připadá naprosto v pořádku chodit v teplých dnech v tílku na ramínka, jiné mají zásady, že od určitého věku je vhodnější se zahalovat. Což ale v horku, které v poslední době jara a léta přinášejí, není také ideální.

A tak jsou pro mnoho zralých žen velmi teplé dny spíše než důvodem k radosti, příčinou bezradnosti a přemýšlení, co si obléknout. A co teprve, když se blíží dovolená u moře, pobyt v lázních a podobné příležitosti, kdy žena chce vypadat dobře, ale zároveň si už vzhledem k vyššímu věku nechce obléknout lehké šatičky, jaké nosila ve třiceti.

Velmi často si dámy komplikují život zbytečně. Ty, které si našly svůj styl, zpravidla mají co obléknout i ve velmi teplých dnech. Vítězkami jsou obvykle ženy, které sázejí na lehké, vzdušné materiály, jednoduché střihy, decentní barvy. Když je toto splněno, není nutno se bát občas i něco více či méně odhalit.

Tady je malá inspirace, jak různě je možno se  na teplé dny připravit. Ostatně, právě nyní se ještě dají ve slevách najít zajímavé kousky z loňských letních kolekcí a mnohdy jde právě o takové oblečení, které nepodléhá různým módním vlnám.

Hodnocení:
(4.9 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA
AKTUÁLNÍ ANKETA

Budete letos hlídat vnoučata více než v předchozích letech? (Vzhledem k omezenému cestování do zahraničí)?

Ano, budu mít vnoučata na delší dobu než loni

26%

Ještě nevím

19%

Ne, bude to přibližně stejné jako v předchozích letech

30%

Vnoučata o prázdninách už delší dobu nehlídám

26%