Kam na jarní prázdniny? Třeba do hotelu Krakonoš v Mariánských Lázních
FOTO: Hotel Krakonoš

Kam na jarní prázdniny? Třeba do hotelu Krakonoš v Mariánských Lázních

17. 2. 2020

Mariánské Lázně a zejména celý vrch Krakonoš nabízí možnost sjezdového lyžování, a to také především díky technickému sněhu. Sjezdovka disponuje kabinkovou lanovkou a lyžařským vlekem, večer je osvětlena.

Pro malé děti funguje lyžařská školička. Vybavení je možno také zapůjčit. Při dobrých sněhových podmínkách lze využít mnoho tras pro běžky.

V bezprostřední blízkosti našeho hotelu je možné navštívit  proslulý Miniaturpark Boheminium, daňčí oboru Hvězda, rozhlednu Hameliku. Zajímavá je také návštěva blízké jízdárny.

Hotel Krakonoš nabízí i širokou škálu možností využití volného času nejen v době špatného počasí. K dispozici je bazén s 30°C teplou vodou, solná jeskyně, infrasauna, rybičky Garra Rufa a více jak 30 různých procedur. Vlastní hotelový lékař, rehabilitační a zdravotní personál, pečují o blaho všech hostů využívajících jak léčebné tak wellness procedury. Vedle vždy prioritních klasických masáží nebo reflexních masáží, je velmi oblíbená masáž např. lávovými kameny nebo tzv. suchá vodní masáž, která je prováděna pomocí speciálního vodního lůžka. Ta je skutečně nejvíce navštěvovanou a nejvíce oblíbenou procedurou. Novinkou z poslední doby je zavedení nitrožilních aplikací vitamínu C, které se využívají jak pro podporu imunity  při prevenci, tak již při konkrétní léčbě různých onemocnění, například u onkologických pacientů. Dámy jistě ocení omlazující efekt, který vitamín C přináší jako bonus v podobě projasněnější pleti  a tím pádem mladšího vzhledu.

Hotel Krakonoš disponuje celkem 86 pokoji, z toho je 5 apartmánů, 2 pokoje pro zdravotně postižené (celý hotel je přizpůsoben pro pobyty zdravotně handicapovaných osob). K dispozici je i velký kongresový sál až pro 125 osob, ozvučený, klimatizovaný, se vším technickým vybavením. Využívány jsou také 2 salonky pro 40 a 50 osob. Kromě restaurace je hostům k dispozici lobby bar, který  je otevřen 24 hodin denně. Hotel má tak ideální možnost pořádat školení, kongresy, ale i svatby, různé oslavy a dokonce i skupinové cvičení jako aerobik, jóga, zumba, pilates nebo aquaaerobik.

Jaké jsou ceny?
Ceny se odvíjí od typu ubytování, termínu a aktuální obsazenosti. Vždy záleží na přesném termínu a obsazenosti hotelu v daný okamžik, na počtu nocí, na tom zda se jedná o last minute nabídku apod. Všechny tyto faktory se promítají do tvorby cen. Průměrná cena týdenního pobytu s polopenzí pro 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji lze pořídit v ceně od 1.000,- Kč za osobu a noc.

cestování hotely
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

SERIÁL: Můj chytrý mobil

Studenti učí seniory pomocí videí

Chytrý mobil

První díly: Jak si nainstalovat a používat aplikaci Whats App

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Za šest měsíců budou volby do Poslanecké sněmovny. Kdyby volby byly už nyní, kterou stranu/hnutí/koalici byste zvolili?

ANO 2011

15%

Koalice Pirátů + STAN

13%

SPOLU (Koalice ODS, TOP09, KDU/ČSL)

11%

SPD

10%

ČSSD

9%

KSČM

7%

Trikolora

9%

Jiná strana či hnutí

8%

Ještě nevím

9%

K volbám vůbec nepůjdu

9%