Zářivé barvy sluší v každém věku
Ilustrační foto: pinterest.com

Zářivé barvy sluší v každém věku

28. 3. 2020

Některé ženy se jich bojí, některé tvrdí, že sluší pouze mladým dívkám. Váže se k nim spousta předsudků: nejsou elegantní, zvýrazňují vrásky ve tváři, zralá dáma takové brutálně barevné oblečení nenosí. Jenže předsudky nejsou dobré.

Oranžová, výrazná růžová, citrónově žlutá, ostře modrá… Oblečení v tak výrazných barvách budí pozornost a zpravidla ho nosí ženy výrazně sebejisté. A většinou jde o dámy, které do svého života nepouštějí úvahy o věku, přesněji o tom, zda se to či ono od určité věkové hranice hodí či ne. Když se jim líbí oranžová, nosily ji ve dvaceti a nosí ji v sedmdesáti.

Pokud jde o ženy, které mají vkus a k výrazné barvy nekombinují se vzory či dalšími výraznými doplňky, velmi často výsledek zajímavý. Sice poutá pozornost, ale o nevkusu nemůže být řeč.

Pravda je, že některé ženy by takovou zářivou barvu do svého šatníku nepustily za žádných okolností a jsou celoživotně přesvědčené, že právě jim nesluší. Může to tak být, ale nemusí. Proto neuškodí si občas třeba jen tak z legrace zkusit nějakou takovou zdánlivě šílenou barvu v obchodě vyzkoušet. Jen tak pro zajímavost.

Tady je malá inspirace. Můžeme ji brát třeba jako tip, jak si udělat radost, až se zase bude chodit ven, do společnosti, do přírody.

Hodnocení:
(4.7 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.