Velká truhlíková inspirace. Začala doba zdobení oken
Ilustrační foto: pinterest.com

Velká truhlíková inspirace. Začala doba zdobení oken

12. 5. 2020

Klasické červené muškáty? Nebo záplava pestrobarevných petúnií? Nebo něco naprosto neobvyklého, co se zpravidla do oken nedává? Právě nyní je v obchodech nejvíce balkónových květin, takže je nejvyšší čas se rozhodnout, jak letos budou vypadat truhlíky.

 

Pro některé ženy je to vysoce logistická záležitost, něco jako bojový plán. Přesně si rozmyslí, mnohé i rozkreslí, jak budou jejich truhlíky za okny či na balkónech a terasách letos vypadat. Jestli budou rostliny v nich sladěny do odstínů jedné barvy nebo naopak budou veselé, pestré, různobarevné. Některé ženy volí balkónové květiny každý rok více či méně stejné.

Tak se chovají zpravidla vyznavačky klasiky, které tvrdí, že za okno patří červený muškát a basta. Jiné milovnice květin naopak každý rok čekají na novinky, které se objeví a jásají, když koupí téměř černou petúnii nebo fialový muškát s bílými puntíky.

Čím dál více lidí  však zdobí truhlíky i neobvyklými sestavami květin, takovými, které se dříve za okna nedávaly. Všichni však mají jedno společné. Zdobení oken, balkónů či teras truhlíkovými rostlinami jim dělá radost. A tak zároveň dělají radost všem, kteří rádi chodí, dívají se a říkají: Jé, vy máte za okny krásné květiny.

Tak tady je inspirace, jaké úžasné kombinace se dají z balkónových rostlin vytvořit. A je čas si pospíšit, brzy budou vyprodány.

Hodnocení:
(5.2 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.