V jednoduchosti je krása. Platí to pro módu v každém věku
Ilustrační foto: pixabay.com

V jednoduchosti je krása. Platí to pro módu v každém věku

27. 5. 2020

Jednoduché střihy. Žádné vzory, žádné ozdoby. Minimalismus je trend, který sluší mladým dívkám i  ženám vyššího věku. Jeho největší výhodou je, že v něm zpravidla vypadají dobře nejen ženy štíhlé, ale i ty plnějších postav.

Právě v blížících se teplých dnech se často ukazuje, že vyznavačky jednoduchého stylu oblékání mají velkou výhodu. Jen vytáhnou z šatníků plátěné košile, haleny, šaty či volné kalhoty a mohou jít kamkoli. Na procházku, do práce, na dovolenou k moři či do lázní.

Jde totiž o oblečení, které se hodí v podstatě všude. Není třeba si lámat hlavu kombinacemi. Odpadá otázka: Hodí se to či ono k sobě? Když je vše jednobarevné, ideálně černé či bílé nebo v přírodních, nenápadných barvách, mohou z několika mála kousků oblečení vznikat nekonečné varianty kombinací.

Právě proto je takový styl vhodný pro ženy, které rády žijí akčním životem, cestují, procházejí se. A hlavní výhoda? Takto složený šatník nikdy nevyjde z módy. Jednoduché a jednobarevné košile či šaty koupené v roce 2020 se totiž budou moci klidně nosit i za pět či deset let. Zkrátka, jde o styl oblečení, který je dobrá a výhodná investice.

Tady je malá inspirace, co vše si pod ním lze představit.

móda
Hodnocení:
(4.9 b. / 23 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - čtvrtý týden <p>Aby byly vaše peníze v&nbsp;bezpečí se postará Garanční systém finančního trhu. Vyzkoušejte si Vaše znalosti v&nbsp;oblasti pojištění vkladů. Vítěz tohoto speciálního týdenního kvízu zaměřeného na finanční gramotnost, získá i speciální cenu!&nbsp;</p>
AKTUÁLNÍ ANKETA