Šedesátka je ideální věk, kdy se stát ženou na první pohled
Ilustrační foto: pinterest.com

Šedesátka je ideální věk, kdy se stát ženou na první pohled

24. 6. 2020

Elegantní šaty, zářivé barvy, sukně, výrazné ozdoby. To jsou součástí oděvu, které mnoho žen s přibývajícími roky odkládá a sází na takzvaně pohodlnou, volnočasovou módu. Je to škoda. Šedesátka přece neznamená, že je nutno chodit stále v kalhotách.

Muži často zmiňují, že se jim nelíbí skutečnost, že se většina žen přestala oblékat elegantně, tedy žensky. Ve většině šatníků nyní převažují trička, košile a kalhoty nad sukněmi a šaty. Je to pochopitelné, životní styl žen se zrychlil, mnohé žijí aktivně a to jde lépe v teniskách a džínách než na podpatcích a v kostýmku. Jenže pak se naskytne příležitost, kdy by se v šatech klidně dalo vyrazit a mnohé ženy zase skončí u těch džínů, tedy u takzvaného pohodlí.

Čím je žena starší, má často pocit, že ji ležérní, sportovní oblečení takzvaně omladí. Na jedné straně je to pravda, na straně druhé je škoda, že se tak dámy připravují o možnost ukázat se světu i jinak. Tedy jako ženy. Protože je úplně jedno, jestli je ženě třicet nebo šedesát či více, pokud si umí zvolit šaty či sukni, která z ní udělá nepřehlédnutelnou bytost. Některé sluší výrazné barvy, jiné spíše decentní.

Samozřejmě záleží na postavě, na stylu, jaký dáma vyznává. Ale chybou je říkat věty typu: Šaty nejsou nic pro mě, už jsem na ně stará, necítím se v nich. Cítit se někdy jako dáma by si měla vyzkoušet každá žena a u dam zralých to platí dvojnásob.

Tady je malá inspirace, která naznačuje, že elegantní móda ženám vyššího věku prostě sluší.

móda
Hodnocení:
(4.7 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

SERIÁL: Můj chytrý mobil

Studenti učí seniory pomocí videí

Chytrý mobil

Nový díl:  Jak si nainstalovat a používat aplikaci Záchranka

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.