Fotoreportáž: Odpolední procházka
Foto autorka

Fotoreportáž: Odpolední procházka

9. 7. 2020

Je nedělní odpoledne, návštěva odjela a pejsci se hlásí o proběhnutí venku. A kde jinde se jim to povede? Ano, na našem oblíbeném Střížáku. Mraky se sice hodně kupily, vypadalo to na déšť, ale co bychom pro své miláčky neudělali, že.  Kupodivu jsme tam byli skoro sami, cestou jsme potkali asi dva lidi.  Myslela jsem, že rybník bude po předešlých deštích plný, ale bohužel, plný byl, ale čehosi zeleného, kameny čněly z vody, po rybářích ani stopy. Veselo bylo jen v Pohodě, to je hospoda u rybníka, mně bylo spíš trochu smutno.

Tentokrát jsem se tedy zaměřila na zelenou v lese, kterou tvoří stromy. Většina porostu jsou statné duby, které zřejmě už hodně pamatují. Některé mají podivuhodný tvar, rostou si nezávisle na člověku. Na jaře se tu hodně kácelo, protože silný vítr si pohrál i s těmi obry a vyvrátil je i s kořeny.

Zvu vás na malou procházku, déšť se nekonal a my jsme byli moc spokojeni. Přeji všem krásné léto.

Hodnocení:
(4.9 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.