Voda. Nové téma pro literární soutěž i fotosoutěž
Ilustrační foto: pixabay.com

Voda. Nové téma pro literární soutěž i fotosoutěž

12. 7. 2020

Voda je život. Voda je živel. Voda ve studni, v bazénu, v láhvi. Pramen, potok, řeka, moře. Déšť. "Voda" je tématem našich nových soutěží, které právě nyní začínají a budou trvat až do konce prázdnin. Vítězové získají zajímavé knižní ceny.

Foťte vodu!

Fotosoutěže na téma "Voda" se mohou zúčastnit všichni registrovaní čtenáři portálu i60. Každý soutěžící může do soutěže vložit tři výhradně autorské fotografie o velikosti 200 - 2000 kB, z nichž aspoň jedna musí být pořízena o letošních prázdninách. Každý snímek musí být opatřen titulkem (nadpisem) a také popiskem místa. Příklady: Mořská hladina u ostrova Kréta.. Foceno v roce 2017. Mumlavské vodopády zachyceny 1.8.2020.

Fotografie mohou čtenáři hodnotit svými body (každý čtenář má k dispozici 15 bodů). Bodový stav bude ovšem jen orientační, redakce vybere autory tří nejkrásnějších snímků s tématem "Voda", kteří budou odměněni knižní cenou. Soutěž startuje dnes a potrvá do 31. srpna 2020.

Soutěžní fotografie můžete vkládat zde.

 

Piště o vodě!

Co vás napadá na téma voda? Máte zážitky z mládí, kdy jste podnikli nějakou vodáckou výpravu? Vyschla vám studna nebo máte ve vaší obci problémy s vodou? Nebo jste naopak zažili záplavy? Je nad zlato sůl, anebo voda?

Každý registrovaný čtenář může do soutěže na téma "Voda" vložit prostřednictvím svého čtenářského profilu dva soutěžní příspěvky. Mohou to být reportáže, příběhy, povídky, glosy i básně. Všechny soutěžní příspěvky musí být vloženy na portál i60.cz do 31.srpna 2020, a to 20.00 hodin. Redakce vybere autory tří nejzajímavějších soutěžních příspěvků a odmění je knižními cenami.

Vítěze fotosoutěže i literární soutěže vyhlásíme v neděli 6. září v podvečerních hodinách.

fotosoutěž Soutěž Voda
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5.1 b. / 24 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.