Paletka chutí pro ty nejmlsnější kočky
FOTO: VAfO - Brit

Paletka chutí pro ty nejmlsnější kočky

14. 8. 2020

Kočky jsou zvláštní, nepředvídatelní a nezávislí tvorové. Bytosti na stravu náročné a vybíravé, a přitom tak mazlivé. Nikdy nepoznáme, co mají za lubem.

Jak nalézt společný jazyk s těmito svébytnými tvory? Servírovat jim chutné kombinace lákavých dobrot. Zkrátka dát jim přístup k vybraným a zdravým lahůdkám. Vyjít vstříc nejen jejich chuťovým preferencím, ale také požadavkům týkajících se konzistence krmiva, může být těžký oříšek i pro znalého chovatele. Řešení nabízí nové kočičí konzervičky Brit Care Cat.

Rozmanitý kočičí jídelníček je základ. Jeho správný výběr je něco jako svatý grál všech chovatelů. Kočka svou potravu vybírá a hodnotí především podle její vůně a chutě a následně podle spokojeného bříška. Není také tajemstvím, že kočky milují jemnou konzistenci své potravy. Proto Brit připravil šest nových chuťově vybalancovaných delikátních receptur, které splňují veškeré kočičí požadavky.

Kočky preferují krmiva, která mají formu jemných paštik. Vedle toho pak vybírají krmiva se šťavnatými masovými kousky. Konzervičky Brit Care Cat jsou proto dostupné v obou těchto variantách. Šelmy si tak mohou pochutnat na lahodném krůtím paté se šunkou, hovězím paté s olivami a na paté z tuňáka s krevetkami. Kočičím milovníkům šťavnatých kousků masíčka jsou poté určeny filetky z kuřecích prsíček s rýží a filetky z tuňáka servírované buď samostatně, nebo v kombinaci s kuřecím a mlékem.

Vysoká chutnost a nejvyšší kvalita surovin

K chuťovému zážitku přičtěte hypoalergenní složení, díky kterému si masovou svačinku oblíbí i kočičí parťáci s citlivým zažíváním. K dostání je receptura pro sterilizované kočky a gurmánský zážitek je připraven i pro koťata. To vše podtrhuje nejvyšší kvalita surovin lokálního původu, maso určené pro lidskou spotřebu a vysoká stravitelnost nových receptur.

Masové konzervičky Brit Care Cat jsou vhodné jako doplňkové krmivo pro zvýšení rozmanitosti stravy. Pomáhají hydratovat organismus koček a pro svou vysokou chutnost se stanou oblíbenou dobrotou i pro extrémně vybíravé kočičky. Nová řada se zaměřuje na neodolatelné aroma, vynikající chuť, kvalitní ingredience a na vás je jen dopřát svým kočičím přátelům klid si vše vychutnat.

Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Bude podle vás Roman Prymula lepším ministrem zdravotnictví než Adam Vojtěch?

Rozhodně ano

20%

Myslím, že ano, Adam Vojtěch byl opravdu slabý

17%

Nevím, to se uvidí

20%

Myslím, že ne, Vojtěch nebyl špatným ministrem

21%

Rozhodně ne,

22%