Fotoreportáž: Smutek
Foto autorka

Fotoreportáž: Smutek

31. 8. 2020

Tuto fotoreportáž jsem tak nazvala proto, že když jsem uviděla, co s přírodou dělá nedostatek vláhy, smutno mi opravdu bylo. V pátek odpoledne jsme si, jako už tolikrát, udělali procházku s pejsky na Střížák. Už když jsme vystoupili z auta, bylo tam takové divné klima. Nepohnul se ani lístek, vzduch byl těžký a dusný, a co bylo zvláštní, bylo tam absolutní ticho. Prostě nic. Byl to takový ten klid před bouří. Je pravda, že se od Teplic dost zatahovalo, ale my jsme pokračovali k rybníku. A tam jsem ten smutek pocítila. Za celou dobu, co tam jezdíme, nebyl rybník tak vyschlý, jako letos. Vypadalo to, jako by tu vodu někdo odsál.

Nepotkali jsme ani žádné lidi, jen slečnu s pejskem. Byl moc hezký, tak jsem si ho, s jejím dovolením, vyfotila. Radost mi udělaly rostliny. Spoustu let jsem neviděla trnky, tady jich bylo opravdu hodně. A kdybych sbírala šípky, jako v dětství s babičkou, šla bych na ně na kopec.Těším se, až dozrají, bude tu krásně červeno.

Samozřejmě, že jsem fotila, ale ono bylo zvláštní i světlo. Přesto vám nabízím procházku, podívejte se, co příroda umí. Přeji příjemné babí léto.

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

SERIÁL: Můj chytrý mobil

Studenti učí seniory pomocí videí

Chytrý mobil

Nový díl:  Jak si nainstalovat a používat aplikaci Záchranka

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.