Pište na i60 a získejte každý týden za Počin týdne některou z věcných cen
Ilustrační foto: pixabay.com

Pište na i60 a získejte každý týden za Počin týdne některou z věcných cen

25. 10. 2020

Každou neděli v podvečer budeme vyhlašovat tzv. Počin týdne - ocenění za aktivity čtenářů na portále i60 za uplynulý týden. Vybrán může být autor článku, mimořádné fotografie, tipu na výlet či jiné zajímavé aktivity, kterou oceníme malým dárkem.

Kromě vlastních témat, která zpracováváte do formy článků či fotopříběhů, budeme každých 14 dní vyhlašovat tři témata, která budete moci přetavit do glosy, příběhu či reportáže.

Na příštích 14 dní vyhlašujeme tato témata:

Můj hezký den v karanténě - vyprávění, povídka, fotoreportáž
Současná opatření jistě řadu z vás omezují v mnoha aktivitách, přesto věříme, že si umíte naplánovat a prožít pěkný den. Popište jej, převyprávějte ostatním čtenářům, co jste dělali, co se vám ten den povedlo, co vás potěšilo. Téma můžete zpracovat buď textem či obrazem (tedy jako fotoreportáž).

Moje poprvé  - vzpomínka
Na portále i60 jsme již před lety toto téma měli. Jenže těch !poprvé" bývá v životě rozhodně více. Poprvé ve škole, první láska, polibek, poprvé rodičem, poprvé v práci... Zavzpomnejte na vaš "poprvé..."

Každý čtenář může napsat na výše uvedená témata jakýkoliv počet příspěvků. A pokud si z nabízených témat nevyberete, nevadí. Počin týdne můžete získat za jakoukoli jinou aktivitu na portále i60.cz. Připraveny pro vás máme knihy, kosmetiku, ale i další věcné ceny vhodné do domácnosti či na turistiku

Počin uplynulého týdne

Počinem týdne dnes vyhlašujeme krásnou fotoreportáž s názvem Mlha od paní Eleny Valeriánové. A druhým oceněným je pan Jaroslva Kolín za vtipný text s názvem Pravá tvář loupežníka Rumcajse.

Gratulujeme a těšíme se na vaše nové příspěvky. Bavte se s portálem i60!

čtenáři i60.cz
Hodnocení:
(5 b. / 32 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.