Dopis

Dopis

13. 7. 2013

Nejmíň po sté pročítám tvůj dopis
a uvažuji, jestli ještě platí,
že jsem tvá velká tajná láska,
že na mne myslíš každý den,
když dopis je tak starý.

Nejmíň po sté pročítám tvůj dopis,
je ohmataný, písmo setřené,
a ty jsi pořád moje velká láska,
na kterou myslím každý den,
i když tvůj dopis je tak starý. 

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Bartošová
Paní Zuzana má pravdu, ale jak se to stalo si vysvětlit neumím. Musím ale poděkovat redakci za krásnou ilustrační fotku :)
Jarmila Peerová
To se ti Maruško povedlo,něco jsi mi tím připomněla...
Zuzana Pivcová
Neměla jsem k tomu námitky. Je to jen neobvyklé. Ještě se to nestalo, že by se něco, byť je to nevšední, objevilo za čas znovu. Ale pokud to redakce vybrala záměrně, protože se od prvního zveřejnění změnil vzorek čtenářů, udělala dobře, nic proti tomu. Paní Marii rozhodně nepodezřívám z toho, že by nevěděla, co už jednou poslala.
Jiří Libánský
Jediná jednoduchá myšlenka, avšak moc hezky vyjádřená s velkou emoční sílou. To se Vám paní Marie opravdu povedlo. Klidně tu může být prezentována taková báseň i podruhé.
Jana Šenbergerová
Nadarmo se neříká, že stará láska nerezaví. Mám ráda tento způsob veršování.
Zuzana Pivcová
Je to moc hezká báseň, která se tu ale záhadně objevuje podruhé, Moc dobře si ji pamatuji. Byla zveřejněna 21. 11. 2012.
Jitka Chodorová
Moc pěkné!