Láska lidská spěje k Lásce nebeské. Aneb Láska křídla má...
Foto: autorka

Láska lidská spěje k Lásce nebeské. Aneb Láska křídla má...

3. 10. 2020

Od "nepaměti" lidé touží po lásce. V mládí lidé zažívají vášnivé pozemské pocity lásky, často brzy končící. Ve svých láskách pozemských naleznou se okamžiky Lásky nebeské a lidé mohou se dostat do vyšší dimenze bytí, pouze však nakrátko.

.Pozemská láska často zevšední, pokud lidé v lásce "nerostou". Růst v lásce znamená tolerovat, odpouštět, nesoudit a žít se svým protějšem takovým, jakým jej příroda stvořila. Pokud takto lidé žijí, soužití stává se šťastným a lidé se poté mohou ocitnout v dimenzi bytí, které nachází se výše a je naplněno Milostí a Láskou od Onoho. Egoismus, kritika a jiné "neduhy" lidí se ztrácejí a pozornost je stahována do nitra člověka. Poté člověk rozdává lásku mnoha lidským bytostem a všemu kolem nás a pociťuje štěstí z bytí. Každý detail, každá drobnost jej zaujme a rozvíjí svoji kreativitu.

Na této Zemi nemusíme žít jen podle světských zákonů, jsou zde Zákony, převyšující, dávající lidskému životu mnohem širší prostor.

Hodnocení:
(5.2 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.