Nominujte své fotografie do kalendáře na rok 2021!
FOTO: archiv redakce

Nominujte své fotografie do kalendáře na rok 2021!

10. 10. 2020

Portál i60 bude mít i příští rok kalendář z autorských fotografií svých čtenářů. Každý ze čtenářů může nyní nominovat své čtyři fotografie ze čtyř ročních období uplynulého roku, z nichž redakce vybere celkem 36 snímků, které se objeví v nástěnném kalendáři na rok 2021.

Kalendář na rok 2021 bude sestaven z fotografií, které uspějí ve fotosoutěži, kterou tímto vyhlašujeme.

Zde jsou její pravidla:

Každý registrovaný čtenář portálu i60 může do soutěže vložit celkem čtyři autorské fotografie (je zakázáno vkládat fotografie stažené z internetu), které tématicky odpovídají čtyřem ročním obdobím - tedy vždy po jednom snímku jara, léta, podzimu a zimy. Všechny čtyři fotografie musí být pořízeny v uplynulém roce (jarní a letní fotografie musí být z roku 2020, podzimní fotografie mohou být z letoška i loňského roku, zimní fotografie musí být z poslední zimy, tedy z prosince 2019 a zimních měsíců roku 2020).

Podmínkou je vkládat přes formulář fotografie na šířku o velikosti 500 - 3000 kB (fotografie v menším rozlišení nebudou vybírány do kalendáře). U každé fotografie musí být uveden název snímku a datum pořízení (abychom věděli, do jakého ročního období snímek zařadit).

Čtenáři mohou jednotlivé snímky hodnotit svými hlasy (každý čtenář bude mít k dispozici dvacet hlasů, které může věnovat jednotlivým snímkům tak, že jedné fotografie může dát maximálně pět hlasů). Hlasy čtenářů bude redakce reflektovat, ale nebudou mít vliv na konečný výběr redakce, které při posuzování snímků bude pomáhat fotograf Radek Volemann.

Vkládat fotografie do soutěže mohou čtenáři postupně, není tedy nutné vložit všechny čtyři snímky najednou - např. fotografii podzimu je možné vložit jako poslední v případě, že budete chtít podzimní snímek teprve "ulovit".

Fotosoutěž začíná od dnešního dne a potrvá do 12. listopadu 2020. Vítězné snímky, ze kterých bude sestaven kalendář na rok 2021 oznámí redakce v neděli 15. listopadu 2020. Následně bude z vybraných fotografií sestaven a vytištěn kalendář, s jehož distribucí počítáme v první polovině prosince. 

Redakce si vyhrazuje právo doplnit kalendář fotografiemi ze sekce FOTO dne v případě, že se v aktuální fotosoutěži nesejdou snímky v dostatečné technické kvalitě, případně, budou-li tématicky nevyhovující (podobné záběry pro jedno roční období apod.).

Vkládat fotografie můžete už nyní, a to na tomto místě.

fotosoutěž
Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.5 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Zavřít reklamu