Moje radost – dospělé rozhodnutí malé slečny
FOTO: archiv autorky

Moje radost – dospělé rozhodnutí malé slečny

14. 10. 2020

Pro většinu z nás jsou naší radostí vnoučata. Jsme na ně patřičně pyšní a někdy to i trochu s tou radostí přeženeme. Okolí na naše chvalozpěvy nebývá často příliš zvědavé.  Přesto se musím o své překvapení, které mi přichystala má nejstarší vnučka a opravdu mi tím udělala velikou radost, podělit.

Všimli jste si, že téměř všechny holčičky, děvčátka i malé slečny jsou dlouhovlasé? Má to své výhody. Mohou být krásnými princeznami. Má to ale také nevýhodu, a to tu, že ty jejich vlasy jsou všude. Dost mě to zlobí. A já ty copaté cácorky mám tři. Ta desetiletá má dokonce vlasy až po pás a tak krásně husté, že to všichni považujeme za rodinný poklad. Vlastně považovali. Nedávno mi přišla fotografie, na které je už bez copů. Pod fotografií text: Babi, věnovala jsem své vlasy na onkologicky nemocné děti.

Upřímně mě to dojalo. Možná bude vzorem i dalším slečnám. Proto se tu pyšním a dělím se s vámi o velkou radost ze své vnučky, která už v dětství udělala tak dospělé rozhodnutí.

 

Hodnocení:
(5.1 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Zavřít reklamu