Tentokrát hodně krátké, prosím!
Ilustrační foto: pinterest.com

Tentokrát hodně krátké, prosím!

12. 12. 2020

Titulek tohoto článku je nejhorší věta, jakou žena může v kadeřnictví říct. Pod pojmem hodně krátký účes se totiž skrývá množství různých variant. Jestliže zákaznice přesně neprojeví své přání, může být zklamaná.

Velmi krátké účesy jsou v módě a pořizuje si je mnoho žen vyššího věku. Velmi často je totiž krátký střih řešením problémů s jemnými nebo řídkými vlasy. Když jsou dobře ostříhané, působí vzdušně, zdá se, že jich je více. Navíc odpadá složité foukání, natáčení, tupírování, česání. Jenže mnohé ženy se hodně krátkých vlasů bojí, protože je třeba vykoušely a nebyly spokojené. Problém je v tom, že si pod pojmem krátké vlasy každý představuje něco jiného.

Hodně vystříhaný krk a vpředu vlasy delší? Nebo naopak krk zarostlý a vlasy nad čelem hodně krátké? Vystříhané kolem uší nebo naopak přes uši lehce přesahující? Nahoře úplně kratinké nebo naopak nahoře delší vedené do patky sčesané na jednu stranu? To vše jsou varianty krátkých účesů a jestliže si žena přesně nedovede říct, co si pod tímto pojmem představuje, může z kadeřnictví odcházet rozladěná, nespokojená, nejistá.

Tak tady je malá inspirace, co vše se skrývá pod výrazem hodně krátký účes. Někdy jde o na pohled nepodstatné detaily, malé odlišnosti ve střihu. Jenže právě ony často rozhodují. Když jde o mimořádně krátký střih, je třeba přesně ladit každý centimetr délky, velmi dobře si rozmyslet, co kterému typu obličeji lichotí a co naopak. Výsledkem pak může být účes, který si žena zamiluje na celý zbytek života a ze všech stran slyší: ty jsi omládla, kam se chodíš stříhat? Nebo může být výsledkem zklamání a věta: kéž by mi to dorostlo co nejrychleji.

Ale zde je důkaz, že možností z čeho vybírat, je mnoho.

účesy vlasy
Hodnocení:
(4.7 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

SERIÁL: Můj chytrý mobil

Studenti učí seniory pomocí videí

Chytrý mobil

Nový díl: Jak využít QR čtečku v mobilu

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.