Arnošt Goldflam:
Chystám premiéru

Arnošt Goldflam:
Chystám premiéru

7. 12. 2012

Právě pracuji na přípravě premiéry inscenace Darda v Divadle na Jezerce. Je v mojí režii a ve výpravě mé ženy Petry. Hlavní roli hraje Bára Hrzánová, jde o třetí díl o životě hrdinky Helenky Součkové, kterou diváci už znají ze hry Hrdý Budžes a z jejího pokračování Oněgin byl Rusák. Ve třetím díle je hrdinka už zralá žena, děj se odehrává v současnosti.

S mou ženou, která je scénografka a výtvarnice, spolupracujeme často. Spolu jsme se podíleli skoro na třiceti inscenacích. Také mi vyšla knížka pro děti Sny na dobrou noc. Jsem totiž tatínkem, i když starým. Nejsem tatínkem poprvé, ale nic se nemění na tom, že jsem stále tatínek měkký, hodný. Moje žena říká, že až příliš. Děti mi dělají radost, kromě jiného i tím, že obě mají rády knížky. Než se naučily číst, oběma jsme se ženou pravidelně četli před spaním. Občas jsme sice u toho usnuli, ale výsledkem je, že dvanáctiletý syn je přímo čtenářský maniak a mladší dcera už má knížky také ráda.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.