Australian Open zná své vítěze, pohár pozvedly i Krejčíková se Siniakovou.
A kdo vyhrál tipovačku?
Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková po vítězném finále. FOTO: ausopen.com

30. 1. 2022

Kateřina Siniaková s Barborou Krejčíkovou maji z tenisové čtyřhry další grandslam, už čtvrtý. Tentokrát z australského Merlbourne, kde ve třech setech zvítězily nad brazilsko-kazašským párem Haddadová Maiaová, Danilinová.

Pohár pro vítěze Australian Open pozvedl také Španěl Rafael Nadal, který po pětisetové bitvě porazil Rusa Daniila Medvěděva. Nadal má už 21 grandslamů, což je nejvíce ze všech tenistů v historii. V Merlbourne mohou slavit i domácí fanoušci. Mezi ženami uspěla Ashleigh Bartyová, když ve finále porazila Američanku Collinsovou, čtyřhru mužů pak ovládli Australané Kyrgios s Kokkinakis.

A jak dopadla naše tenisová tipovačka?

Už po prvních tipovacích příležitostech se dostala do čela paní Anna Potůčková, která si v průběhu soutěže stále udržovala mírný náskok, který v posledních dnech ještě navyšovala. A ačkoliv jako vítěze Rafaela Nadala netipovala, svůj náskok udržela až do konce. Paní Lence Měkotové tip na vítěze Australian Open vyšel, díky čemuž si připsala velký počet bodů a s paní Potůčkovou nakonec obě získaly celkovch 217 bodů. Na třetím místě pak skončil se 199 body pan Evžen Mojžíšek.

Všem třem vítězům gratulujeme a posíláme ceny - magnetické držáky mobilních telefonů do auta.

Děkujeme i ostatním statečným tipujícím, kteří to mohou zkusit zase příště.