US Open vyhráli Alcaraz, Swiateková a také Krejčíková se Siniakovou. A kdo uspěl v tipovačce?
Ilustrační foto: Pixabay

12. 9. 2022

Španěl Carlos Alcaraz ve finálovém duelu porazil Nora Caspera Ruuda a stal se nejen vítězem letošního US Open, ale v devatenácti letech také nejmladší světovou tenisovou jedničkou v historii. Jeho soupěř Ruud bude světovou dvojkou.

Grandslamovou sbírku uzavřely v New Yorku české deblistky Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou, když v dramatickém finále udolaly Američanky Caty McNallyovou a Taylor Townsendovou 3:6, 7:5 a 6:1. Po dvou tuitulech z Wimbledonu a po jednom z Paříže a Melbourne mají české tenistky ve sbírce poslední grandslamový pohár, který jim ještě chyběl - z US Open. Zároveň je toto vítězství posune do čela žebříčku ženské čtyřhry.

A jak dopadla tipovačka na portále i60?

Ta byla také zajímavá do posledního zápasu, kdy se rozdávaly body za celkového vítěze US Open. Nakonec na prvních třech místech skončili tito tři soutěžící:

Jan Zubko - 154 bodů
Ladislav Červinek - 147 bodů
Miroslav Poláček - 145 bodů

Gratulujeme nejen vítězům, ale i všem dalším soutěžícím, kteří tipovali až do konce dlouhého grandslamového turnaje. Tak zase příště u některé z dalších sport\vních tipovaček!