Vitamínová bomba
z kysaného zelí

Vitamínová bomba
z kysaného zelí

7. 1. 2013

Je leden, zima nás provází na každém kroku a nám se pomalu, ale jistě začíná stýskat po jaru, i když je doprovázené tzv. jarní únavou. Jak ji předejít? Přísunem vitamínů v předstihu. Vyzkoušejte zelný salát s jablky.  

Ingredience
350g kysaného zelí
4 jablka
2 až 3 cibule
2 lžíce oleje (lze i bez)
rozinky

Postup
Zelí scedíme, necháme okapat a pokrájíme. Cibuli nakrájíme na drobno a jablka na drobné kostičky. Přidáme rozinky, případně olej a vše promícháme. Salát podáváme nejlépe samostatně nebo s chlebem či rohlíkem. Jednoduchá rychlá příprava a je to mňamka.
Dobrou chuť.  


Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jindra Šiklová
Zkusím co nejdříve, určitě to bude výborné. Dělám podobně jako paní Olga salát s pekinského zelí se stejnými ingrediencemi, jen ještě přidávám salátovou okurku (hadovku) a rajčata, ale to zelí není kysané, takže se těším na jiný salát a novou chuť...
Olga Štolbová
Po jaru se mi stýská už od října a vitamínů není nikdy dost.Tenhle salátek zkusím hned zítra.Díky... Já dělávám salát z pekinského zelí,také s jablky,cibulí a olejem i s rozinkami,ale přidávám vodu s cukrem a citronem.Také žůžo.