Hlasujte v anketě
Sedm divů Krkonoš

Hlasujte v anketě
Sedm divů Krkonoš

12. 2. 2013

Do konce února mohou lidé hlasovat v anketě Sedm divů Krkonoš, kterou loni v dubnu vyhlásila Správa Krkonošského národního parku (KRNAP). Dosud se sešlo 1326 nominací, zatím v klání vede Obří důl. Nyní je 21 nominovaných míst umístěno na facebookovém profilu, sdělil mluvčí Správy KRNAP Radek Drahný.

"Každý zájemce nyní může hlasovat o tom, kterých sedm přírodních krás Krkonoš nakonec získá největší podporu," uvedl Drahný. Nejvíce nominací zatím získal Obří důl, následovaný Kotlem a Mumlavským vodopádem, původně favorizovaná Sněžka je až na 19. místě.

Mezi nominovanými je například také Modrý důl, Úpský vodopád, Tvarožník či Černohorské rašeliniště. Do ankety se zapojili lidé z Čech, Polska, Slovenska i ze Spojených států. Někteří připojili i příběhy či fotografie.

Anketu uspořádala Správa KRNAP u příležitosti svého letošního 50. výročí založení. Připravuje také vydání publikací, souhrnnou výstavu a také veřejnou oslavu s koncertem. Více informací o Krkonošském národním parku i programu oslav je možné najít na http://www.krnap.cz/.

Autor: Redakce
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.