Citáty
Ilustrační foto: pinterest.com

Citáty

11. 11. 2016

Mám je ráda. Jak už jsem tu psala, ve svých knihách si je podtrhuji nebo zvýrazňuji, z půjčených opisuji. Některé jsou krátké, jiné jsou spíše výtahem z textu. Třeba tento:

"Člověče, mám tě rád ...Na světě není žádný druhý člověk jako ty. Jsi jedinečný, jediný, zcela původní a neopakovatelný. Sám tomu ani nevěříš, ale je to tak, nikdo není takový, jako ty, od věčnosti do věčnosti.

Také každý člověk, kterého máš rád, není obyčejný člověk. Vyzařuje z něho neobyčejná přitažlivá síla. Jeho vlivem se proměňuješ i ty.

Každému člověku můžeš otevřeně říci: Nevadí mi, že máš spoustu chyb, nevadí mi, že nejsi dokonalý - ale přesto tě mám rád."

Nebo ten:

"Změnit ... Na světě můžeš změnit všechno možné. Jen druhého člověka nikoliv. To musí dokázat jen on sám.

Po staletí se pokoušeli jedni lidé silou změnit druhé lidi, ale bezvýsledně. Tato snaha patří k jedněm z těch marných v dějinách světa. Především záleží nejvíc na tom, aby se změnou začal každý sám u sebe a pak je naděje, že se k dobrému postupně změní všichni, celá společnost."

Phil Bosmans, Mám tě rád

 

Hodnocení:
(4.7 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA