Jsme, lásko

Jsme, lásko

22. 4. 2013

Jsem, lásko,
píseň běžná,
zdrženlivá i něžná,
jsem lampa rozsvícená,
jsem prapodivná žena.

Jsi, lásko,
víra moje,
čas plný nepokoje,
sny pokorné i smělé,
jsi krása v mužském těle.

Jsme, lásko,
trochu psanci,
spoutaní v našem tanci,
prcháme od nesnází,
od síly lidských frází.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jarmila Peerová
Krásné,milé,moc se mi to líbí....Jen se také Zuzko přimlouvám za to,abyste si svoji tvorbu bezpečně uložila,byla by obrovská škoda o to vše krásné přijít.
Jiří Libánský
toto je úžasná poezie. čtu ji v úctě před talentem s hlavou nepokrytou. čtu a hodně věcí poznávám. to co jsem prožil a nevšiml si toho. až jsem si o tom přečetl a uvědomil si to. jinak by to bylo pro mne navždy ztraceno. prožitky mi darované těmito básněmi. tebou Zuzano. děkuji za ně. jsi opravdu lampa rozsvícená.
Jana Šenbergerová
"Ráda bych si přečetla sbírku vašich básní." - vím, že ji nemáte, ale já bych byla moc ráda, kdybyste ji měla, to jsem chtěla vyjádřit výše uvedenými slovy. Uložte je prosím. Byla by velká škoda, kdyby se jen tak ztratily. Jsou opravdu moc krásné nepochybně proto, že jsou dílem momentální nálady a okamžiku, upřímné a nevykalkulované.
Zuzana Pivcová
Milá paní Jano, nemám sbírku básní, píšu ze dne na den. Sbírka je vlastně jen můj profil, myslím, že to stačí. Pokud by někdo zlikvidoval portál i60, nemám nic.
Jana Šenbergerová
Jsem nadšená jako vždy. Ráda bych si přečetla sbírku vašich básní. Zatím mě každá nejen oslovila, ale také potěšila.
Jitka Chodorová
**********