Jan Šťastný: Nemám
prostě čas být starý

Jan Šťastný: Nemám
prostě čas být starý

12. 4. 2013

Když se mužskému ve vyšším věku narodí dítě, je to ta největší radost, jaká jej může potkat. Aspoň já to tak cítím. Je to nádherné a neříkám to jen proto, že se něco takového očekává. Na rozdíl od prvního syna, kterého jsem měl ve třiadvaceti, se teď snažím vše, co se děje kolem našeho prcka, uchovat v paměti a užít si toho, jak se vyvíjí, jak roste.

Vlastně jsem skočil do nového života a nemám čas být starý. Dříve mi byli padesátníci, kteří si začínali s mladšími ženami a měli malé děti, spíše k smíchu. Dnes to vidím jinak. Když přijdu domů a vidím malého, vždycky si uvědomím, že nemám důvod se rozčilovat nad věcmi, které nemůžu ovlivnit, a že je podstatné žít tak, abych s ním mohl být co nejdéle. Starší otcové mi jistě rozumí: hlavně se dožít třídních schůzek.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Věra Jelínková
Pane Šťastný, určitě se dožijete nejen třídních schůzek Vašeho "prcka", což Vám pochopitelně ze srdce přeji. Navíc by se dalo říci, že jste Šťastný na druhou (tady to nebere indexy). Mi je o dost let více a vzkazuji Vám "Kdo chce, ať stárne"!