Proč je dobré mít
Senior pas

Proč je dobré mít
Senior pas

10. 5. 2013

Doporučuji vaši pozornosti Senior pasy, které jsou unikátním projektem, jenž vznikl na podporu obyvatelstva s věkem od 55 let. Zapojení do projektu je ZDARMA!

Projekt přináší ucelený a jednotný systém slev na výrobky a služby poskytovaný držitelům karet Senior pas.
Nabízené slevy ve výši 5 – 50 % jsou primárně zaměřeny na zdravotnictví, lázeňství, wellness, cestování, stravování, ubytování, vzdělání, muzea, galerie, ale i spotřební nákupy. Nabídněte proto sobě, svým rodičům nebo přátelům nové možnosti a věnujte kartu Senior pas třeba jako originální dárek.

V současnosti se spouští projekt Senior pasy Kraje Vysočina, karty se postupně rozesílají. Nově je projekt Senior pas spuštěn i v Olomouckém kraji!

Senioři z Pardubického, Královehradeckého a Moravskoslezského kraje se mohu registrovat. Karty však do těchto lokalit prozatím nejsou vydávány, protože příprava projektu zabere několik měsíců. Více na http://www.seniorpasy.cz/ 

 

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Josef Němec
slevy na seniorech pasech jsem už využil několikrát a vždy jsem byl spokojen,,naposledy u výměny oken
Marie Novotná
Senior pas mohu doporučit.Opravdu to funguje.Je to i ..náhradní"občanka,pokud je potřeba prokázat věk.Jsou památky,kde je na tuto kartu vstup zdarma.Nebo obchody ,kde dají slevu.