Na lázně v Maďarsku nedám
dopustit, jezdím tam 12 let

Na lázně v Maďarsku nedám
dopustit, jezdím tam 12 let

18. 3. 2012

Zdravím Vás všechny a chci se s Vámi podělit o dvanáctiletou zkušenost s lázněmi v Maďarsku, které jsou nesrovnatelně levnější než u nás. My se chlubíme se světoznámými lázněmi, což při porovnání s maďarskými lázněmi vůbec není pravda, a to ani co se týče obsahu minerálií. Kdo jen trochu můžete, vypravte se tam, přivítají Vás s otevřenou náručí.

Hotely jsou sice poměrně drahé, ale apartmány dostupné všem a ještě levnější je ubytování v soukromí, které vyjde se snídaní na 15 euro. Pokud pojedete autem, můžete jej zaparkovat bezpečně ve dvoře a nepotřebujete ani žádné složité objednávání, i v sezoně Vás ubytují v každém domě. Vše můžete ověřit na internetu, stačí jenom zadat \"Maďarské lázně\" a budete mít objektivní informaci, abyste byli v obraze.

Jsme s manželkou po dvou endoprotézách, já kyčle, manželka totálky kolen, pro nás jsou tyto lázně záchranou. Jezdíme tam dvakrát ročně, na jaře a na podzim, vždy na měsíc a pohodlně vydržíme půl roku do dalších. Nic lepšího jsme si nemohli přát, hlavně, aby nám to vydrželo, což je přání většiny z nás.

S úctou Vás všechny zdravím a snad jsem přispěl užitečnou radou.

P.S.: Pokud byste měli zájem o bližší informace, pište: na vpotucek@tiscali.cz

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
A to si představte, že na dovolené nám jedni spolurekreanti vyprávěli, že jezdí do fantastických lázní dokonce na Ukrajinu!
Irena Debnárová
Přečetla jsem si nová pravidla o lázeňské péči. A hlavně to, jak se její omezení zdůvodňuje. Dovolená a ceny. Na preventivní funkci léčby se jaksi pozapomíná. A potenciální nemocní, zjistí-li si ceny za českou lázeňskou péči, asi skutečně pojedou za lázněmi raději do ciziny nebo na dovolenou k moři. Možná by to mohl být námět pro diskuzi v pořadu pí. Jílkové.